CP Etapa 2 - Rio Preto

São José do Rio Preto-SP, Brazil

Sunday, May 6, 2018

Schedule

May 6, 2018
9:00 AM
Old DogsBRA
8Quadra #01Open Masculino
Basquete KelvinBRA
4Pool B
9:00 AM
Mozo SPBRA
21Quadra #03Open Masculino
FGPJBRA
2Pool D
9:00 AM
Setorial KillersBRA
12Quadra #02Open Masculino
Fire BolBRA
9Pool C
9:20 AM
MGVBRA
6Quadra #02Sub18 Masculino
Semel LinsBRA
10Pool B
9:20 AM
MagaiversBRA
4Quadra #04Open Masculino
Mozo SPBRA
21Pool D
9:20 AM
ThanksBRA
1Quadra #03Open Masculino
Black baska ballersBRA
8Pool A
9:20 AM
M G NBRA
11Quadra #01Sub18 Masculino
Green SchoolBRA
2Pool A
9:40 AM
ImbicaBRA
19Quadra #01Open Masculino
Fire BolBRA
10Pool C
9:40 AM
KalangoBRA
10Quadra #02Open Masculino
Mozo SPBRA
21Pool D
9:55 AM
Black River BallersBRA
1Quadra #03Sub15 Misto
StreetBallersBRA
12Pool A
10:00 AM
LOBOSBRA
18Quadra #01Open Masculino
Black baska ballersBRA
7Pool A
10:00 AM
São PedroBRA
12Quadra #02Open Masculino
Basquete KelvinBRA
5Pool B
10:00 AM
KalangoBRA
10Quadra #04Open Masculino
MagaiversBRA
9Pool D
10:10 AM
San Remo ArbaBRA
13Quadra #03Sub15 Misto
Clube Monte LíbanoBRA
14Pool B
10:20 AM
AposentadosBRA
10Quadra #02Sub18 Masculino
Semel LinsBRA
8Pool B
10:20 AM
Mais MaisBRA
20Quadra #01Sub18 Masculino
Green SchoolBRA
2Pool A
10:25 AM
immortalsBRA
4Quadra #03Sub15 Misto
StreetBallersBRA
16Pool A
10:40 AM
Vai GordinhaBRA
8Quadra #03Adulto Feminino
Ladies TeamBRA
5Final
10:40 AM
LOBOSBRA
14Quadra #01Open Masculino
ThanksBRA
1Pool A
10:40 AM
MagaiversBRA
11Quadra #02Open Masculino
FGPJBRA
9Pool D
11:00 AM
FGPJBRA
16Quadra #04Open Masculino
KalangoBRA
6Pool D
11:00 AM
ImbicaBRA
5Quadra #02Open Masculino
Setorial KillersBRA
13Pool C
11:00 AM
São PedroBRA
15Quadra #01Open Masculino
Old DogsBRA
7Pool B
11:15 AM
immortalsBRA
6Quadra #03Sub15 Misto
Black River BallersBRA
4Pool A
11:20 AM
Mais MaisBRA
22Quadra #01Sub18 Masculino
M G NBRA
7Pool A
11:20 AM
AposentadosBRA
10Quadra #02Sub18 Masculino
MGVBRA
2Pool B
11:30 AM
The BestBRA
11Quadra #03Basquete 3x3 Adaptado
ADRBRA
8Pool A
11:40 AM
LOBOSBRA
17Quadra #01Open Masculino
Mozo SPBRA
12Semi-Finals
11:40 AM
São PedroBRA
10Quadra #02Open Masculino
Setorial KillersBRA
14Semi-Finals
11:45 AM
CADBRA
3Quadra #03Basquete 3x3 Adaptado
ADRBRA
7Pool A
12:00 PM
Mais MaisBRA
11Quadra #01Sub18 Masculino
Semel LinsBRA
15Semi-Finals
12:00 PM
AposentadosBRA
10Quadra #02Sub18 Masculino
M G NBRA
7Semi-Finals
12:00 PM
The BestBRA
9Quadra #03Basquete 3x3 Adaptado
CADBRA
8Pool A
12:15 PM
LRBBRA
9Quadra #04Basquete 3x3 Adaptado
ImbatíveisBRA
10Pool B
12:20 PM
StreetBallersBRA
4Quadra #02Sub15 Misto
San Remo ArbaBRA
11Semi-Finals
12:20 PM
LOBOSBRA
16Quadra #01Open Masculino
Setorial KillersBRA
18Final
12:35 PM
Clube Monte LíbanoBRA
21Quadra #02Sub15 Misto
immortalsBRA
4Semi-Finals
12:40 PM
Semel LinsBRA
6Quadra #01Sub18 Masculino
AposentadosBRA
2Final
1:00 PM
Bauru BKTBRA
14Quadra #01Elite
CML/ARBA SPBRA
9Pool B
1:00 PM
Rio Preto GuaraniBRA
WQuadra #02Elite
ParanaíbaBRA
0(f)Pool C
1:00 PM
San Remo ArbaBRA
8Quadra #03Sub15 Misto
Clube Monte LíbanoBRA
15Final
1:15 PM
Monte LíbanoBRA
5Quadra #03+35
CedrosBRA
14Pool A
1:20 PM
São Paulo DCBRA
WQuadra #02Elite
MemorialFupes SantosBRA
0(f)Pool D
1:20 PM
Campo Grande NKBBRA
10Quadra #01Elite
Ibira SPBRA
8Pool A
1:35 PM
ArbaBRA
13Quadra #03+35
CedrosBRA
14Pool A
1:40 PM
Presidente PrudenteBRA
20Quadra #01Elite
CML/ARBA SPBRA
19Pool B
1:40 PM
Santos/FupesBRA
WQuadra #02Elite
ParanaíbaBRA
0(f)Pool C
1:55 PM
ArbaBRA
18Quadra #03+35
Monte LíbanoBRA
16Pool A
2:00 PM
MemorialFupes SantosBRA
0(f)Quadra #02Elite
Clube Monte LíbanoBRA
WPool D
2:00 PM
Hi-Nutrition SPBRA
15Quadra #01Elite
Ibira SPBRA
14Pool A
2:20 PM
Presidente PrudenteBRA
12Quadra #01Elite
Bauru BKTBRA
14Pool B
2:20 PM
Santos/FupesBRA
21Quadra #02Elite
Rio Preto GuaraniBRA
19Pool C
2:40 PM
Hi-Nutrition SPBRA
21Quadra #01Elite
Campo Grande NKBBRA
13Pool A
2:40 PM
São Paulo DCBRA
22Quadra #02Elite
Clube Monte LíbanoBRA
12Pool D
3:00 PM
The BestBRA
8Quadra #01Basquete 3x3 Adaptado
LRBBRA
6Semi-Finals
3:00 PM
ImbatíveisBRA
10Quadra #02Basquete 3x3 Adaptado
ADRBRA
9Semi-Finals
3:15 PM
Bauru BKTBRA
7Quadra #01Elite
Rio Preto GuaraniBRA
21Quarter-Finals
3:15 PM
São Paulo DCBRA
21Quadra #02Elite
Campo Grande NKBBRA
9Quarter-Finals
3:35 PM
Hi-Nutrition SPBRA
18Quadra #01Elite
Clube Monte LíbanoBRA
13Quarter-Finals
3:35 PM
Santos/FupesBRA
22Quadra #02Elite
Presidente PrudenteBRA
8Quarter-Finals
3:55 PM
The BestBRA
6Quadra #01Basquete 3x3 Adaptado
ImbatíveisBRA
10Final
4:10 PM
Hi-Nutrition SPBRA
16Quadra #01Elite
Santos/FupesBRA
21Semi-Finals
4:10 PM
Rio Preto GuaraniBRA
21Quadra #02Elite
São Paulo DCBRA
18Semi-Finals
4:30 PM
Santos/FupesBRA
14Quadra #01Elite
Rio Preto GuaraniBRA
21Final

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.

Learn more