This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.

Learn more

Summer Jam 2017 U18

Алматы, Kazakhstan

Sat, Jul 15, 2017 - Sun, Jul 16, 2017

Schedule

Jul 15, 2017
10:00 AM
Mask off
7DriveЮноши U16 "Drive and Kick"
Saryozek
5Pool A
10:00 AM
ILLUSION
0(f)№ 3Юноши U18 "From Down Town"
Alma-Aty Ice
WPool A
10:00 AM
Outlet
17№ 4Юноши U18 "From Down Town"
Syndicate
4Pool B
10:00 AM
The Little Drivers
5№ 6Мальчики и девочки U11 "Ankle Bitters and Breakers"
Fifth Region
4Pool A
10:00 AM
LonDef
19№ 1Юноши U16 "Drive and Kick"
Поколение чудес
12Pool C
10:00 AM
Понаехали
11№ 2Юноши U16 "Drive and Kick"
Warriors
7Pool D
10:00 AM
"ADK"Almabasket
21TuranЮноши U16 "Drive and Kick"
N0 NaMeS
5Pool B
10:15 AM
Sanj
5№ 1Юноши U16 "Drive and Kick"
old stars
8Pool C
10:15 AM
ASHZHA
17№ 4Юноши U18 "From Down Town"
JustGOT
5Pool B
10:15 AM
Титаны
0(f)№ 6Мальчики и девочки U11 "Ankle Bitters and Breakers"
R-5
WPool A
10:15 AM
black mamba.
WDriveЮноши U16 "Drive and Kick"
Омерзительная тройка
0(f)Pool A
10:15 AM
Фиксики
21TuranЮноши U16 "Drive and Kick"
GGG
4Pool B
10:15 AM
Big Ballers
14№ 3Юноши U18 "From Down Town"
Supreme
21Pool A
10:15 AM
Punch clever
9№ 2Юноши U16 "Drive and Kick"
UNITY
5Pool D
10:30 AM
YN
0(f)№ 2Юноши U16 "Drive and Kick"
Big Bang
WPool D
10:30 AM
ADK junior
7№ 1Мальчики U13 "Give and Go"
Dark Side
4Pool B
10:30 AM
Пятый регион
5№ 6Мальчики и девочки U11 "Ankle Bitters and Breakers"
ADK
0Pool A
10:30 AM
G-Elite
16DriveЮноши U18 "From Down Town"
51
5Pool C
10:30 AM
Bishkek Junior
10TuranМальчики U13 "Give and Go"
Titans
9Pool A
10:30 AM
All In
13№ 3Девушки U18 "From Down Town"
A Worthy Team
4Pool B
10:30 AM
Golden Zhez
5№ 4Девочки U13 "Give and Go"
Zhezik
2Pool A
10:45 AM
FBT
15№ 2Девушки U18 "From Down Town"
New stars
11Pool A
10:45 AM
GGG2
0(f)TuranМальчики U13 "Give and Go"
Elites
WPool A
10:45 AM
TDK
14№ 4Девочки U13 "Give and Go"
Mars
0Pool A
10:45 AM
FEAR
10DriveЮноши U18 "From Down Town"
Madness
8Pool C
10:45 AM
Фиксики
10№ 1Мальчики U13 "Give and Go"
Неудержимые
7Pool B
10:45 AM
Squirrels KazNU
6№ 3Девушки U18 "From Down Town"
ADK
0Pool B
11:00 AM
Yellow Submarine
WTuranМальчики U13 "Give and Go"
D.N.R
0(f)Pool A
11:00 AM
Only Black
3№ 3Девушки U18 "From Down Town"
YuVAyoung
0Pool B
11:00 AM
Apashki
4№ 4Девочки U13 "Give and Go"
Flamingo
1Pool A
11:00 AM
Almabasket
9№ 6Мальчики и девочки U11 "Ankle Bitters and Breakers"
The Little Drivers
0Pool A
11:00 AM
Syndicate
12DriveЮноши U18 "From Down Town"
ASHZHA
15Pool B
11:00 AM
Moonlight
10№ 2Девушки U18 "From Down Town"
ADK-2
3Pool A
11:00 AM
Panda
6№ 1Мальчики U13 "Give and Go"
SMOORFS
8Pool B
11:15 AM
N0 NaMeS
4№ 1Юноши U16 "Drive and Kick"
Фиксики
10Pool B
11:15 AM
Warriors
6№ 3Юноши U16 "Drive and Kick"
Big Bang
5Pool D
11:15 AM
Saryozek
10TuranЮноши U16 "Drive and Kick"
black mamba.
16Pool A
11:15 AM
Fifth Region
W№ 6Мальчики и девочки U11 "Ankle Bitters and Breakers"
Титаны
0(f)Pool A
11:15 AM
Sunrise
6DriveЮноши U18 "From Down Town"
Outlet
13Pool B
11:15 AM
Поколение чудес
4№ 2Юноши U16 "Drive and Kick"
Sanj
7Pool C
11:15 AM
Alma-Aty Ice
2№ 4Юноши U18 "From Down Town"
Big Ballers
10Pool A
11:30 AM
dream squad
4№ 1Юноши U16 "Drive and Kick"
"ADK"Almabasket
10Pool B
11:30 AM
Destiny
5№ 2Юноши U16 "Drive and Kick"
LonDef
7Pool C
11:30 AM
UNITY
W№ 3Юноши U16 "Drive and Kick"
YN
0(f)Pool D
11:30 AM
Team Bishkek
10№ 4Юноши U18 "From Down Town"
ILLUSION
6Pool A
11:30 AM
R-5
5№ 6Мальчики и девочки U11 "Ankle Bitters and Breakers"
Пятый регион
6Pool A
11:30 AM
Black Company
0(f)TuranЮноши U16 "Drive and Kick"
Mask off
WPool A
11:30 AM
Golden Zhez
7DriveДевочки U13 "Give and Go"
TDK
4Pool A
11:45 AM
51
9TuranЮноши U18 "From Down Town"
FEAR
14Pool C
11:45 AM
Понаехали
11№ 3Юноши U16 "Drive and Kick"
Punch clever
2Pool D
11:45 AM
A Worthy Team
8№ 4Девушки U18 "From Down Town"
YuVAyoung
1Pool B
11:45 AM
Titans
W№ 1Мальчики U13 "Give and Go"
D.N.R
0(f)Pool A
11:45 AM
Dark Side
5№ 2Мальчики U13 "Give and Go"
SMOORFS
10Pool B
11:45 AM
Mars
4DriveДевочки U13 "Give and Go"
Apashki
12Pool A
12:00 PM
Титаны
0(f)№ 6Мальчики и девочки U11 "Ankle Bitters and Breakers"
Almabasket
WPool A
12:15 PM
full house
0(f)TuranЮноши U18 "From Down Town"
G-Elite
WPool C
12:15 PM
Неудержимые
1№ 2Мальчики U13 "Give and Go"
Panda
8Pool B
12:15 PM
New stars
5№ 3Девушки U18 "From Down Town"
Moonlight
0Pool A
12:15 PM
Zhezik
7DriveДевочки U13 "Give and Go"
Flamingo
6Pool A
12:15 PM
Пятый регион
1№ 6Мальчики и девочки U11 "Ankle Bitters and Breakers"
Fifth Region
3Pool A
12:15 PM
Elites
16№ 1Мальчики U13 "Give and Go"
Yellow Submarine
0Pool A
12:15 PM
ADK
1№ 4Девушки U18 "From Down Town"
Only Black
10Pool B
12:30 PM
Bishkek Junior
7№ 1Мальчики U13 "Give and Go"
GGG2
0Pool A
12:30 PM
Big Ballers
9DriveЮноши U18 "From Down Town"
Team Bishkek
19Pool A
12:30 PM
YuVA
4№ 3Девушки U18 "From Down Town"
FBT
7Pool A
12:30 PM
All In
10№ 4Девушки U18 "From Down Town"
Squirrels KazNU
4Pool B
12:30 PM
ADK
0№ 6Мальчики и девочки U11 "Ankle Bitters and Breakers"
R-5
2Pool A
12:30 PM
ASHZHA
11TuranЮноши U18 "From Down Town"
Sunrise
13Pool B
12:30 PM
ADK junior
4№ 2Мальчики U13 "Give and Go"
Фиксики
6Pool B
12:45 PM
JustGOT
8TuranЮноши U18 "From Down Town"
Syndicate
6Pool B
12:45 PM
Фиксики
11№ 2Юноши U16 "Drive and Kick"
dream squad
10Pool B
12:45 PM
Sanj
5№ 3Юноши U16 "Drive and Kick"
Destiny
11Pool C
12:45 PM
Punch clever
3№ 4Юноши U16 "Drive and Kick"
Warriors
5Pool D
12:45 PM
black mamba.
W№ 1Юноши U16 "Drive and Kick"
Black Company
0(f)Pool A
12:45 PM
Supreme
21DriveЮноши U18 "From Down Town"
Alma-Aty Ice
8Pool A
1:00 PM
TDK
9TuranДевочки U13 "Give and Go"
Zhezik
2Pool A
1:00 PM
Омерзительная тройка
0(f)№ 1Юноши U16 "Drive and Kick"
Saryozek
WPool A
1:00 PM
old stars
12№ 3Юноши U16 "Drive and Kick"
Поколение чудес
3Pool C
1:00 PM
YN
0(f)№ 4Юноши U16 "Drive and Kick"
Понаехали
WPool D
1:00 PM
YuVAyoung
10DriveДевушки U18 "From Down Town"
ADK
3Pool B
1:00 PM
GGG
1№ 2Юноши U16 "Drive and Kick"
N0 NaMeS
5Pool B
1:45 PM
Only Black
8DriveДевушки U18 "From Down Town"
All In
19Pool B
1:45 PM
GGG2
0№ 2Мальчики U13 "Give and Go"
Titans
16Pool A
1:45 PM
Фиксики
8№ 3Мальчики U13 "Give and Go"
Dark Side
4Pool B
1:45 PM
Big Bang
7№ 4Юноши U16 "Drive and Kick"
UNITY
6Pool D
1:45 PM
The Little Drivers
W№ 6Мальчики и девочки U11 "Ankle Bitters and Breakers"
Титаны
0(f)Pool A
1:45 PM
FEAR
0(f)№ 1Юноши U18 "From Down Town"
full house
WPool C
1:45 PM
Apashki
4TuranДевочки U13 "Give and Go"
Golden Zhez
10Pool A
2:00 PM
Flamingo
10TuranДевочки U13 "Give and Go"
Mars
0Pool A
2:00 PM
Panda
5№ 3Мальчики U13 "Give and Go"
ADK junior
3Pool B
2:00 PM
Moonlight
1№ 4Девушки U18 "From Down Town"
YuVA
10Pool A
2:00 PM
Almabasket
12№ 6Мальчики и девочки U11 "Ankle Bitters and Breakers"
Пятый регион
1Pool A
2:00 PM
Squirrels KazNU
5DriveДевушки U18 "From Down Town"
A Worthy Team
3Pool B
2:00 PM
Yellow Submarine
W№ 2Мальчики U13 "Give and Go"
Bishkek Junior
0(f)Pool A
2:00 PM
Madness
7№ 1Юноши U18 "From Down Town"
51
9Pool C
2:15 PM
Sunrise
9№ 1Юноши U18 "From Down Town"
JustGOT
5Pool B
2:15 PM
D.N.R
0(f)№ 2Мальчики U13 "Give and Go"
Elites
WPool A
2:15 PM
SMOORFS
5№ 3Мальчики U13 "Give and Go"
Неудержимые
1Pool B
2:15 PM
ADK-2
0№ 4Девушки U18 "From Down Town"
New stars
9Pool A
2:15 PM
Warriors
9DriveЮноши U16 "Drive and Kick"
UNITY
11Pool D
2:15 PM
Team Bishkek
21TuranЮноши U18 "From Down Town"
Supreme
8Pool A
2:15 PM
Fifth Region
5№ 6Мальчики и девочки U11 "Ankle Bitters and Breakers"
ADK
3Pool A
2:30 PM
ILLUSION
20TuranЮноши U18 "From Down Town"
Big Ballers
12Pool A
2:30 PM
Black Company
W№ 2Юноши U16 "Drive and Kick"
Омерзительная тройка
0(f)Pool A
2:30 PM
dream squad
11№ 3Юноши U16 "Drive and Kick"
GGG
2Pool B
2:30 PM
Destiny
6№ 4Юноши U16 "Drive and Kick"
old stars
3Pool C
2:30 PM
Понаехали
21DriveЮноши U16 "Drive and Kick"
Big Bang
6Pool D
2:30 PM
Outlet
18№ 1Юноши U18 "From Down Town"
ASHZHA
3Pool B
2:45 PM
A Worthy Team
18TuranДевушки U18 "From Down Town"
ADK
4Pool B
2:45 PM
Punch clever
WDriveЮноши U16 "Drive and Kick"
YN
0(f)Pool D
2:45 PM
"ADK"Almabasket
16№ 3Юноши U16 "Drive and Kick"
Фиксики
4Pool B
2:45 PM
LonDef
12№ 4Юноши U16 "Drive and Kick"
Sanj
4Pool C
2:45 PM
Zhezik
4№ 1Девочки U13 "Give and Go"
Mars
1Pool A
2:45 PM
Mask off
12№ 2Юноши U16 "Drive and Kick"
black mamba.
10Pool A
3:00 PM
All In
21TuranДевушки U18 "From Down Town"
YuVAyoung
7Pool B
3:00 PM
Golden Zhez
7№ 1Девочки U13 "Give and Go"
Flamingo
4Pool A
3:00 PM
full house
0(f)№ 2Юноши U18 "From Down Town"
Madness
WPool C
3:00 PM
Titans
5№ 3Мальчики U13 "Give and Go"
Elites
3Pool A
3:00 PM
YuVA
21DriveДевушки U18 "From Down Town"
ADK-2
1Pool A
3:00 PM
Dark Side
1№ 4Мальчики U13 "Give and Go"
Неудержимые
0Pool B
3:15 PM
FBT
13DriveДевушки U18 "From Down Town"
Moonlight
3Pool A
3:15 PM
Bishkek Junior
W№ 3Мальчики U13 "Give and Go"
D.N.R
0(f)Pool A
3:15 PM
ADK junior
W№ 4Мальчики U13 "Give and Go"
SMOORFS
0(f)Pool B
3:15 PM
TDK
6№ 1Девочки U13 "Give and Go"
Apashki
2Pool A
3:15 PM
G-Elite
0(f)№ 2Юноши U18 "From Down Town"
FEAR
WPool C
3:15 PM
Squirrels KazNU
14TuranДевушки U18 "From Down Town"
Only Black
11Pool B
3:30 PM
Supreme
13№ 1Юноши U18 "From Down Town"
ILLUSION
19Pool A
3:30 PM
YN
0(f)TuranЮноши U16 "Drive and Kick"
Warriors
WPool D
3:30 PM
Фиксики
11№ 4Мальчики U13 "Give and Go"
Panda
6Pool B
3:30 PM
old stars
2DriveЮноши U16 "Drive and Kick"
LonDef
14Pool C
3:30 PM
JustGOT
8№ 2Юноши U18 "From Down Town"
Outlet
18Pool B
3:30 PM
GGG2
0№ 3Мальчики U13 "Give and Go"
Yellow Submarine
3Pool A
4:00 PM
Alma-Aty Ice
8№ 1Юноши U18 "From Down Town"
Team Bishkek
18Pool A
4:00 PM
Syndicate
5№ 2Юноши U18 "From Down Town"
Sunrise
14Pool B
4:00 PM
Омерзительная тройка
0(f)№ 3Юноши U16 "Drive and Kick"
Mask off
WPool A
4:00 PM
GGG
1№ 4Юноши U16 "Drive and Kick"
"ADK"Almabasket
11Pool B
4:00 PM
Big Bang
12TuranЮноши U16 "Drive and Kick"
Punch clever
3Pool D
4:00 PM
Поколение чудес
8DriveЮноши U16 "Drive and Kick"
Destiny
10Pool C
4:15 PM
UNITY
2TuranЮноши U16 "Drive and Kick"
Понаехали
18Pool D
4:15 PM
Only Black
10№ 1Девушки U18 "From Down Town"
A Worthy Team
7Pool B
4:15 PM
Apashki
7№ 2Девочки U13 "Give and Go"
Zhezik
2Pool A
4:15 PM
Saryozek
3№ 3Юноши U16 "Drive and Kick"
Black Company
13Pool A
4:15 PM
N0 NaMeS
2№ 4Юноши U16 "Drive and Kick"
dream squad
11Pool B
4:15 PM
Panda
2DriveМальчики U13 "Give and Go"
Dark Side
6Pool B
4:30 PM
SMOORFS
9DriveМальчики U13 "Give and Go"
Фиксики
8Pool B
4:30 PM
Flamingo
1№ 2Девочки U13 "Give and Go"
TDK
9Pool A
4:30 PM
Madness
3№ 3Юноши U18 "From Down Town"
G-Elite
11Pool C
4:30 PM
Yellow Submarine
3№ 4Мальчики U13 "Give and Go"
Titans
9Pool A
4:30 PM
YuVAyoung
3№ 1Девушки U18 "From Down Town"
Squirrels KazNU
12Pool B
4:30 PM
ADK-2
0(f)TuranДевушки U18 "From Down Town"
FBT
WPool A
4:45 PM
New stars
6TuranДевушки U18 "From Down Town"
YuVA
11Pool A
4:45 PM
ADK
0(f)№ 1Девушки U18 "From Down Town"
All In
WPool B
4:45 PM
Mars
1№ 2Девочки U13 "Give and Go"
Golden Zhez
8Pool A
4:45 PM
51
W№ 3Юноши U18 "From Down Town"
full house
0(f)Pool C
4:45 PM
D.N.R
0(f)№ 4Мальчики U13 "Give and Go"
GGG2
WPool A
4:45 PM
Неудержимые
4DriveМальчики U13 "Give and Go"
ADK junior
7Pool B
5:00 PM
Elites
3№ 4Мальчики U13 "Give and Go"
Bishkek Junior
4Pool A
Jul 16, 2017
10:00 AM
Mask off
13DriveЮноши U16 "Drive and Kick"
Punch clever
9Last 16
10:00 AM
Sunrise
21№ 3Юноши U18 "From Down Town"
Supreme
13Quarter-Finals
10:00 AM
ASHZHA
11№ 4Юноши U18 "From Down Town"
51
8Last 16
10:00 AM
Пятый регион
3№ 6Мальчики и девочки U11 "Ankle Bitters and Breakers"
The Little Drivers
5Pool A
10:00 AM
LonDef
21№ 1Юноши U16 "Drive and Kick"
N0 NaMeS
8Last 16
10:00 AM
"ADK"Almabasket
W№ 2Юноши U16 "Drive and Kick"
Sanj
0(f)Last 16
10:00 AM
Понаехали
WTuranЮноши U16 "Drive and Kick"
Saryozek
0(f)Last 16
10:15 AM
black mamba.
21№ 1Юноши U16 "Drive and Kick"
Big Bang
10Last 16
10:15 AM
Outlet
6№ 3Юноши U18 "From Down Town"
G-Elite
10Quarter-Finals
10:15 AM
Фиксики
8TuranЮноши U16 "Drive and Kick"
old stars
2Last 16
10:15 AM
ADK
1№ 6Мальчики и девочки U11 "Ankle Bitters and Breakers"
Almabasket
13Pool A
10:15 AM
Destiny
12DriveЮноши U16 "Drive and Kick"
dream squad
8Last 16
10:15 AM
Warriors
9№ 2Юноши U16 "Drive and Kick"
Black Company
17Last 16
10:15 AM
Team Elliott
13№ 4Семейная "Roots"
McDonald Family
10Pool A
10:30 AM
FBT
11№ 1Девушки U18 "From Down Town"
A Worthy Team
4Quarter-Finals
10:30 AM
YuVA
9№ 2Девушки U18 "From Down Town"
Only Black
7Quarter-Finals
10:30 AM
Bishkek Junior
10DriveМальчики U13 "Give and Go"
Dark Side
3Quarter-Finals
10:30 AM
The "B" Team
6№ 4Семейная "Roots"
Shinkarenko Team
5Pool A
10:30 AM
R-5
2№ 6Мальчики и девочки U11 "Ankle Bitters and Breakers"
Fifth Region
3Pool A
10:30 AM
Фиксики
14TuranМальчики U13 "Give and Go"
Elites
8Quarter-Finals
10:30 AM
FEAR
9№ 3Юноши U18 "From Down Town"
ILLUSION
7Quarter-Finals
10:45 AM
SMOORFS
10TuranМальчики U13 "Give and Go"
Yellow Submarine
2Quarter-Finals
10:45 AM
All In
14№ 2Девушки U18 "From Down Town"
Moonlight
0Quarter-Finals
10:45 AM
Team Bishkek
12№ 3Юноши U18 "From Down Town"
ASHZHA
9Quarter-Finals
10:45 AM
Squirrels KazNU
10№ 1Девушки U18 "From Down Town"
New stars
15Quarter-Finals
10:45 AM
Titans
WDriveМальчики U13 "Give and Go"
ADK junior
0(f)Quarter-Finals
11:00 AM
Mask off
7№ 1Юноши U16 "Drive and Kick"
Destiny
4Quarter-Finals
11:00 AM
LonDef
11№ 2Юноши U16 "Drive and Kick"
black mamba.
12Quarter-Finals
11:00 AM
McDonald Family
6№ 3Семейная "Roots"
The "B" Team
9Pool A
11:00 AM
Титаны
0(f)№ 6Мальчики и девочки U11 "Ankle Bitters and Breakers"
Пятый регион
WPool A
11:15 AM
Bishkek Junior
15TuranМальчики U13 "Give and Go"
Фиксики
8Semi-Finals
11:15 AM
Понаехали
11№ 1Юноши U16 "Drive and Kick"
Фиксики
7Quarter-Finals
11:15 AM
Golden Zhez
5DriveДевочки U13 "Give and Go"
Zhezik
1Semi-Finals
11:15 AM
Satovs' family
5№ 3Семейная "Roots"
Team Elliott
4Pool A
11:15 AM
The Little Drivers
2№ 6Мальчики и девочки U11 "Ankle Bitters and Breakers"
ADK
0Pool A
11:15 AM
"ADK"Almabasket
15№ 2Юноши U16 "Drive and Kick"
Black Company
17Quarter-Finals
11:30 AM
TDK
6DriveДевочки U13 "Give and Go"
Apashki
2Semi-Finals
11:30 AM
Almabasket
12№ 6Мальчики и девочки U11 "Ankle Bitters and Breakers"
R-5
0Pool A
11:30 AM
Titans
7TuranМальчики U13 "Give and Go"
SMOORFS
10Semi-Finals
12:00 PM
FBT
14TuranДевушки U18 "From Down Town"
New stars
6Semi-Finals
12:00 PM
ADK
W№ 6Мальчики и девочки U11 "Ankle Bitters and Breakers"
Титаны
0(f)Pool A
12:00 PM
Mask off
11DriveЮноши U16 "Drive and Kick"
Понаехали
13Semi-Finals
12:00 PM
The "B" Team
15№ 1Семейная "Roots"
Satovs' family
9Pool A
12:15 PM
Shinkarenko Team
8№ 1Семейная "Roots"
McDonald Family
10Pool A
12:15 PM
R-5
1№ 6Мальчики и девочки U11 "Ankle Bitters and Breakers"
The Little Drivers
5Pool A
12:20 PM
black mamba.
17DriveЮноши U16 "Drive and Kick"
Black Company
18Semi-Finals
12:20 PM
YuVA
7TuranДевушки U18 "From Down Town"
All In
21Semi-Finals
12:30 PM
Fifth Region
2№ 6Мальчики и девочки U11 "Ankle Bitters and Breakers"
Almabasket
16Pool A
1:00 PM
Team Bishkek
17DriveЮноши U18 "From Down Town"
Sunrise
14Semi-Finals
1:00 PM
Satovs' family
21№ 1Семейная "Roots"
Shinkarenko Team
15Pool A
1:15 PM
Team Elliott
9№ 1Семейная "Roots"
The "B" Team
3Pool A
1:15 PM
Almabasket
21№ 6Мальчики и девочки U11 "Ankle Bitters and Breakers"
Пятый регион
4Semi-Finals
1:30 PM
G-Elite
21DriveЮноши U18 "From Down Town"
FEAR
7Semi-Finals
1:30 PM
The Little Drivers
3№ 6Мальчики и девочки U11 "Ankle Bitters and Breakers"
Fifth Region
4Semi-Finals
2:00 PM
Shinkarenko Team
3№ 1Семейная "Roots"
Team Elliott
11Pool A
2:00 PM3pt Contest
2:15 PM
McDonald Family
8№ 1Семейная "Roots"
Satovs' family
13Pool A
2:30 PM
Golden Zhez
5DriveДевочки U13 "Give and Go"
TDK
7Final
2:30 PM
Almabasket
8№ 6Мальчики и девочки U11 "Ankle Bitters and Breakers"
Fifth Region
0Final
3:00 PM
Bishkek Junior
18DriveМальчики U13 "Give and Go"
SMOORFS
15Final
3:00 PM
Satovs' family
W№ 1Семейная "Roots"
McDonald Family
LSemi-Finals
3:15 PM
Team Elliott
W№ 1Семейная "Roots"
The "B" Team
LSemi-Finals
3:30 PM
Понаехали
11DriveЮноши U16 "Drive and Kick"
Black Company
15Final
4:00 PM
FBT
14DriveДевушки U18 "From Down Town"
All In
16Final
4:00 PM
Satovs' family
L№ 1Семейная "Roots"
Team Elliott
WFinal
4:30 PM
Team Bishkek
15DriveЮноши U18 "From Down Town"
G-Elite
21Final