Rūjienas 3x3 basketbola vasaras finālposms

Rūjiena, Latvia

Saturday, August 4, 2018

Schedule

Aug 4, 2018
10:00 AM
Sabiedriski cilvēkiLAT
22Nr. 1Vīrieši (2001. g. dz. un vecāki)
Groove StreetLAT
6Pool A
10:00 AM
IrbuļiLAT
21Nr. 3U16 grupa (2002. g. dz. un jaunāki)
ĶieģeļiLAT
8Pool A
10:00 AM
Zaļais zirgsLAT
17Nr. 2Vīrieši (2001. g. dz. un vecāki)
73LAT
10Pool B
10:10 AM
Pirtiņa sestdienāLAT
6Nr. 2Vīrieši (2001. g. dz. un vecāki)
Spaisa desaLAT
8Pool B
10:10 AM
SalčuksLAT
7Nr. 1Vīrieši (2001. g. dz. un vecāki)
TrimpusLAT
5Pool A
10:10 AM
MazsalacaLAT
9Nr. 3U16 grupa (2002. g. dz. un jaunāki)
Resnie putniLAT
11Pool A
10:20 AM
Groove StreetLAT
5Nr. 1Vīrieši (2001. g. dz. un vecāki)
TrimpusLAT
9Pool A
10:20 AM
73LAT
4Nr. 2Vīrieši (2001. g. dz. un vecāki)
Spaisa desaLAT
15Pool B
10:20 AM
ĶieģeļiLAT
6Nr. 3U16 grupa (2002. g. dz. un jaunāki)
Resnie putniLAT
21Pool A
10:30 AM
Sabiedriski cilvēkiLAT
16Nr. 1Vīrieši (2001. g. dz. un vecāki)
SalčuksLAT
14Pool A
10:30 AM
Zaļais zirgsLAT
3Nr. 2Vīrieši (2001. g. dz. un vecāki)
Pirtiņa sestdienāLAT
16Pool B
10:30 AM
IrbuļiLAT
21Nr. 3U16 grupa (2002. g. dz. un jaunāki)
MazsalacaLAT
3Pool A
10:40 AM
Pirtiņa sestdienāLAT
10Nr. 2Vīrieši (2001. g. dz. un vecāki)
73LAT
4Pool B
10:40 AM
MazsalacaLAT
7Nr. 3U16 grupa (2002. g. dz. un jaunāki)
ĶieģeļiLAT
5Pool A
10:40 AM
SalčuksLAT
19Nr. 1Vīrieši (2001. g. dz. un vecāki)
Groove StreetLAT
5Pool A
10:50 AM
TrimpusLAT
14Nr. 1Vīrieši (2001. g. dz. un vecāki)
Sabiedriski cilvēkiLAT
16Pool A
10:50 AM
Spaisa desaLAT
14Nr. 2Vīrieši (2001. g. dz. un vecāki)
Zaļais zirgsLAT
8Pool B
10:50 AM
Resnie putniLAT
5Nr. 3U16 grupa (2002. g. dz. un jaunāki)
IrbuļiLAT
21Pool A
11:00 AM
Sabiedriski cilvēkiLAT
15Nr. 1Vīrieši (2001. g. dz. un vecāki)
Pirtiņa sestdienāLAT
10Semi-Finals
11:00 AM
Spaisa desaLAT
10Nr. 2Vīrieši (2001. g. dz. un vecāki)
SalčuksLAT
15Semi-Finals
11:00 AM
IrbuļiLAT
21Nr. 3U16 grupa (2002. g. dz. un jaunāki)
Resnie putniLAT
12Final
11:10 AM
Sabiedriski cilvēkiLAT
11Nr. 1Vīrieši (2001. g. dz. un vecāki)
SalčuksLAT
10Final
11:10 AM
MellieLAT
6Nr. 3U13 grupa (2005. g. dz. un jaunāki)
Valmiera 2005LAT
13Pool A
11:10 AM
Pirtiņa sestdienāLAT
6Nr. 2Vīrieši (2001. g. dz. un vecāki)
Spaisa desaLAT
73rd place
11:20 AM
4 metējiLAT
6Nr. 1U13 grupa (2005. g. dz. un jaunāki)
TraktoristiLAT
7Pool A
11:20 AM
BuļļiLAT
17Nr. 2U10 grupa (2008. g. dz. un jaunāki)
RocketsLAT
0Pool A
11:20 AM
BC Tartu LeopardsLAT
8Nr. 3U10 grupa (2008. g. dz. un jaunāki)
Orlando MagicLAT
1Pool A
11:30 AM
KobrasLAT
9Nr. 2U13 grupa (2005. g. dz. un jaunāki)
MellieLAT
6Pool A
11:30 AM
RocketsLAT
4Nr. 3U10 grupa (2008. g. dz. un jaunāki)
Orlando MagicLAT
8Pool A
11:30 AM
Valmiera 2005LAT
13Nr. 1U13 grupa (2005. g. dz. un jaunāki)
4 metējiLAT
1Pool A
11:40 AM
4 metējiLAT
4Nr. 2U13 grupa (2005. g. dz. un jaunāki)
KobrasLAT
14Pool A
11:40 AM
TraktoristiLAT
4Nr. 3U13 grupa (2005. g. dz. un jaunāki)
Valmiera 2005LAT
15Pool A
11:40 AM
BuļļiLAT
13Nr. 1U10 grupa (2008. g. dz. un jaunāki)
BC Tartu LeopardsLAT
2Pool A
11:50 AM
KobrasLAT
4Nr. 1U13 grupa (2005. g. dz. un jaunāki)
TraktoristiLAT
3Pool A
11:50 AM
MellieLAT
15Nr. 2U13 grupa (2005. g. dz. un jaunāki)
4 metējiLAT
8Pool A
11:50 AM
Orlando MagicLAT
1Nr. 3U10 grupa (2008. g. dz. un jaunāki)
BuļļiLAT
18Pool A
12:00 PM
BC Tartu LeopardsLAT
21Nr. 1U10 grupa (2008. g. dz. un jaunāki)
RocketsLAT
3Pool A
12:00 PM
TraktoristiLAT
7Nr. 2U13 grupa (2005. g. dz. un jaunāki)
MellieLAT
11Pool A
12:00 PM
Valmiera 2005LAT
13Nr. 3U13 grupa (2005. g. dz. un jaunāki)
KobrasLAT
0Pool A
12:10 PM
BuļļiLAT
7Nr. 1U10 grupa (2008. g. dz. un jaunāki)
BC Tartu LeopardsLAT
3Final

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.

Learn more