Ghetto Basket. Jelgava. Ticket to Ventspils Challenger

Jelgava, Latvia

Saturday, July 14, 2018

Schedule

Jul 14, 2018
12:00 PM
Ghetto ĢitāraLAT
11A grozsPro. Ticket to Ventspils Challenger
Četri balti krekliLAT
2Pool A
12:00 PM
3/4 U16LAT
11Nr. 4Sievietes (2001. g. dz. un vecākas)
Klicks Jr U16LAT
10Pool A
12:00 PM
Salaspils BoysLAT
4Nr. 5U14 grupa (2004. g. dz. un jaunāki)
FiziķiLAT
8Pool A
12:00 PM
Dizaina sētaLAT
4Nr. 6U12 grupa (2006. g. dz. un jaunāki)
Es un trīs čubakiLAT
2Pool A
12:00 PM
RītdienaLAT
11Nr. 2U16 zēni (2002. g. dz. un jaunāki)
Lauku pacaniLAT
4Pool A
12:00 PM
MotorlaiviņšLAT
11Nr. 3U16 zēni (2002. g. dz. un jaunāki)
Ghetto PoģisLAT
3Pool A
12:00 PM
LSALAT
11Nr. 1Pro. Ticket to Ventspils Challenger
TavernaLAT
7Pool B
12:10 PM
Mīnus 2LAT
11Nr. 2U16 zēni (2002. g. dz. un jaunāki)
BBQ vistaLAT
8Pool A
12:10 PM
Zemūdens grupiņaLAT
8Nr. 5U14 grupa (2004. g. dz. un jaunāki)
SarkanbaltsarkanaisLAT
4Pool A
12:10 PM
PrincesītesLAT
9Nr. 6U12 grupa (2006. g. dz. un jaunāki)
LakersLAT
10Pool A
12:10 PM
NoaLAT
3Nr. 3U16 zēni (2002. g. dz. un jaunāki)
Sarķenes pacaniLAT
11Pool A
12:10 PM
ValautoLAT
11Nr. 1Pro. Ticket to Ventspils Challenger
GrobiņaLAT
6Pool B
12:10 PM
KlicksLAT
11Nr. 4Sievietes (2001. g. dz. un vecākas)
Friškas U16LAT
8Pool A
12:10 PM
Ghetto Basket U18LAT
11A grozsPro. Ticket to Ventspils Challenger
ASK PatriaLAT
3Pool A
12:20 PM
BBQ vistaLAT
6Nr. 3U16 zēni (2002. g. dz. un jaunāki)
MotorlaiviņšLAT
11Pool A
12:20 PM
Lauku pacaniLAT
6Nr. 2U16 zēni (2002. g. dz. un jaunāki)
Sarķenes pacaniLAT
11Pool A
12:20 PM
Es un trīs čubakiLAT
4Nr. 6U12 grupa (2006. g. dz. un jaunāki)
LakersLAT
3Pool A
12:20 PM
Ghetto FamilyLAT
11A grozsPro. Ticket to Ventspils Challenger
Its not coming homeLAT
9Pool C
12:20 PM
JayLAT
11Nr. 1Pro. Ticket to Ventspils Challenger
SkoliozeLAT
7Pool D
12:20 PM
Klicks Jr U16LAT
7Nr. 4Sievietes (2001. g. dz. un vecākas)
KlicksLAT
11Pool A
12:20 PM
Toronto CraptorsLAT
12Nr. 5U14 grupa (2004. g. dz. un jaunāki)
MinecraftLAT
5Pool B
12:30 PM
RītdienaLAT
11Nr. 3U16 zēni (2002. g. dz. un jaunāki)
Mīnus 2LAT
7Pool A
12:30 PM
Ghetto LēdijasLAT
11Nr. 4Sievietes (2001. g. dz. un vecākas)
3/4 U16LAT
3Pool A
12:30 PM
BauerfeindLAT
11A grozsPro. Ticket to Ventspils Challenger
VāzeLAT
2Pool C
12:30 PM
Dizaina sētaLAT
5Nr. 6U12 grupa (2006. g. dz. un jaunāki)
PrincesītesLAT
2Pool A
12:30 PM
Ghetto PoģisLAT
3Nr. 2U16 zēni (2002. g. dz. un jaunāki)
NoaLAT
11Pool A
12:30 PM
SkandijsLAT
11Nr. 1Pro. Ticket to Ventspils Challenger
BATLAT
9Pool D
12:30 PM
MeduspuikasLAT
3Nr. 5U14 grupa (2004. g. dz. un jaunāki)
OnkuļiLAT
4Pool B
12:40 PM
NoaLAT
2Nr. 3U16 zēni (2002. g. dz. un jaunāki)
BBQ vistaLAT
11Pool A
12:40 PM
KlicksLAT
5Nr. 4Sievietes (2001. g. dz. un vecākas)
Ghetto LēdijasLAT
11Pool A
12:40 PM
FiziķiLAT
7Nr. 5U14 grupa (2004. g. dz. un jaunāki)
Zemūdens grupiņaLAT
6Pool A
12:40 PM
PrincesītesLAT
1Nr. 6U12 grupa (2006. g. dz. un jaunāki)
Es un trīs čubakiLAT
3Pool A
12:40 PM
Četri balti krekliLAT
11A grozsPro. Ticket to Ventspils Challenger
ASK PatriaLAT
8Pool A
12:40 PM
Mīnus 2LAT
11Nr. 2U16 zēni (2002. g. dz. un jaunāki)
Lauku pacaniLAT
3Pool A
12:40 PM
TavernaLAT
11Nr. 1Pro. Ticket to Ventspils Challenger
GrobiņaLAT
6Pool B
12:50 PM
MotorlaiviņšLAT
3Nr. 2U16 zēni (2002. g. dz. un jaunāki)
RītdienaLAT
11Pool A
12:50 PM
Sarķenes pacaniLAT
12Nr. 3U16 zēni (2002. g. dz. un jaunāki)
Ghetto PoģisLAT
7Pool A
12:50 PM
Friškas U16LAT
8Nr. 4Sievietes (2001. g. dz. un vecākas)
Klicks Jr U16LAT
11Pool A
12:50 PM
Aibes kasieriLAT
8Nr. 5U14 grupa (2004. g. dz. un jaunāki)
Salaspils BoysLAT
2Pool A
12:50 PM
LakersLAT
2Nr. 6U12 grupa (2006. g. dz. un jaunāki)
Dizaina sētaLAT
5Pool A
12:50 PM
LSALAT
7Nr. 1Pro. Ticket to Ventspils Challenger
ValautoLAT
12Pool B
12:50 PM
Ghetto ĢitāraLAT
11A grozsPro. Ticket to Ventspils Challenger
Ghetto Basket U18LAT
5Pool A
1:00 PM
AEKKLTU
6Nr. 1Pro. Ticket to Ventspils Challenger
Ghetto FamilyLAT
12Pool C
1:00 PM
Ghetto LēdijasLAT
11Nr. 4Sievietes (2001. g. dz. un vecākas)
Friškas U16LAT
0Pool A
1:00 PM
MinecraftLAT
6Nr. 5U14 grupa (2004. g. dz. un jaunāki)
OnkuļiLAT
4Pool B
1:00 PM
Dizaina sētaLAT
4Nr. 6U12 grupa (2006. g. dz. un jaunāki)
PrincesītesLAT
6Semi-Finals
1:00 PM
Lauku pacaniLAT
11Nr. 2U16 zēni (2002. g. dz. un jaunāki)
Ghetto PoģisLAT
6Pool A
1:00 PM
RītdienaLAT
9Nr. 3U16 zēni (2002. g. dz. un jaunāki)
NoaLAT
11Pool A
1:00 PM
Its not coming homeLAT
6A grozsPro. Ticket to Ventspils Challenger
BauerfeindLAT
11Pool C
1:10 PM
BBQ vistaLAT
11Nr. 2U16 zēni (2002. g. dz. un jaunāki)
Sarķenes pacaniLAT
10Pool A
1:10 PM
3/4 U16LAT
11Nr. 4Sievietes (2001. g. dz. un vecākas)
KlicksLAT
8Pool A
1:10 PM
7C ProjectLTU
11Nr. 1Pro. Ticket to Ventspils Challenger
JayLAT
4Pool D
1:10 PM
Es un trīs čubakiLAT
3Nr. 6U12 grupa (2006. g. dz. un jaunāki)
LakersLAT
4Semi-Finals
1:10 PM
SkoliozeLAT
7A grozsPro. Ticket to Ventspils Challenger
SkandijsLAT
11Pool D
1:10 PM
Mīnus 2LAT
12Nr. 3U16 zēni (2002. g. dz. un jaunāki)
MotorlaiviņšLAT
9Pool A
1:10 PM
Toronto CraptorsLAT
12Nr. 5U14 grupa (2004. g. dz. un jaunāki)
MeduspuikasLAT
5Pool B
1:20 PM
MotorlaiviņšLAT
7Nr. 2U16 zēni (2002. g. dz. un jaunāki)
Lauku pacaniLAT
11Pool A
1:20 PM
Sarķenes pacaniLAT
6Nr. 3U16 zēni (2002. g. dz. un jaunāki)
RītdienaLAT
11Pool A
1:20 PM
Friškas U16LAT
4Nr. 4Sievietes (2001. g. dz. un vecākas)
3/4 U16LAT
11Pool A
1:20 PM
Zemūdens grupiņaLAT
2Nr. 5U14 grupa (2004. g. dz. un jaunāki)
Aibes kasieriLAT
9Pool A
1:20 PM
Dizaina sētaLAT
5Nr. 6U12 grupa (2006. g. dz. un jaunāki)
Es un trīs čubakiLAT
23rd place
1:20 PM
ASK PatriaLAT
5Nr. 1Pro. Ticket to Ventspils Challenger
Ghetto ĢitāraLAT
11Pool A
1:20 PM
Ghetto Basket U18LAT
11A grozsPro. Ticket to Ventspils Challenger
Četri balti krekliLAT
5Pool A
1:30 PM
ValautoLAT
11A grozsPro. Ticket to Ventspils Challenger
TavernaLAT
8Pool B
1:30 PM
NoaLAT
8Nr. 2U16 zēni (2002. g. dz. un jaunāki)
Mīnus 2LAT
11Pool A
1:30 PM
Ghetto PoģisLAT
11Nr. 3U16 zēni (2002. g. dz. un jaunāki)
BBQ vistaLAT
4Pool A
1:30 PM
Klicks Jr U16LAT
3Nr. 4Sievietes (2001. g. dz. un vecākas)
Ghetto LēdijasLAT
11Pool A
1:30 PM
SarkanbaltsarkanaisLAT
3Nr. 5U14 grupa (2004. g. dz. un jaunāki)
FiziķiLAT
14Pool A
1:30 PM
PrincesītesLAT
11Nr. 6U12 grupa (2006. g. dz. un jaunāki)
LakersLAT
7Final
1:30 PM
GrobiņaLAT
4Nr. 1Pro. Ticket to Ventspils Challenger
LSALAT
11Pool B
1:40 PM
BauerfeindLAT
11A grozsPro. Ticket to Ventspils Challenger
AEKKLTU
7Pool C
1:40 PM
Klicks Jr U16LAT
8Nr. 4Sievietes (2001. g. dz. un vecākas)
3/4 U16LAT
113rd place
1:40 PM
MeduspuikasLAT
5Nr. 5U14 grupa (2004. g. dz. un jaunāki)
MinecraftLAT
4Pool B
1:40 PM
OnkuļiLAT
2Nr. 6U14 grupa (2004. g. dz. un jaunāki)
Toronto CraptorsLAT
12Pool B
1:40 PM
Lauku pacaniLAT
8Nr. 2U16 zēni (2002. g. dz. un jaunāki)
BBQ vistaLAT
11Pool A
1:40 PM
Mīnus 2LAT
11Nr. 3U16 zēni (2002. g. dz. un jaunāki)
Sarķenes pacaniLAT
7Pool A
1:40 PM
VāzeLAT
11Nr. 1Pro. Ticket to Ventspils Challenger
Its not coming homeLAT
7Pool C
1:50 PM
RītdienaLAT
11Nr. 2U16 zēni (2002. g. dz. un jaunāki)
Ghetto PoģisLAT
6Pool A
1:50 PM
Ghetto LēdijasLAT
11Nr. 4Sievietes (2001. g. dz. un vecākas)
Klicks Jr U16LAT
4Semi-Finals
1:50 PM
BATLAT
11Nr. 1Pro. Ticket to Ventspils Challenger
SkoliozeLAT
9Pool D
1:50 PM
Salaspils BoysLAT
4Nr. 6U14 grupa (2004. g. dz. un jaunāki)
Zemūdens grupiņaLAT
5Pool A
1:50 PM
SkandijsLAT
3A grozsPro. Ticket to Ventspils Challenger
7C ProjectLTU
12Pool D
1:50 PM
MotorlaiviņšLAT
11Nr. 3U16 zēni (2002. g. dz. un jaunāki)
NoaLAT
9Pool A
1:50 PM
Aibes kasieriLAT
9Nr. 5U14 grupa (2004. g. dz. un jaunāki)
SarkanbaltsarkanaisLAT
4Pool A
2:00 PM
NoaLAT
11Nr. 2U16 zēni (2002. g. dz. un jaunāki)
Lauku pacaniLAT
3Pool A
2:00 PM
AEKKLTU
11A grozsPro. Ticket to Ventspils Challenger
VāzeLAT
1Pool C
2:00 PM
3/4 U16LAT
10Nr. 4Sievietes (2001. g. dz. un vecākas)
KlicksLAT
11Semi-Finals
2:00 PM
SarkanbaltsarkanaisLAT
2Nr. 5U14 grupa (2004. g. dz. un jaunāki)
Salaspils BoysLAT
5Pool A
2:00 PM
FiziķiLAT
1Nr. 6U14 grupa (2004. g. dz. un jaunāki)
Aibes kasieriLAT
8Pool A
2:00 PM
Ghetto FamilyLAT
12Nr. 1Pro. Ticket to Ventspils Challenger
BauerfeindLAT
10Pool C
2:00 PM
Ghetto PoģisLAT
3Nr. 3U16 zēni (2002. g. dz. un jaunāki)
Mīnus 2LAT
11Pool A
2:10 PM
JayLAT
11Nr. 1Pro. Ticket to Ventspils Challenger
SkandijsLAT
5Pool D
2:10 PM
BBQ vistaLAT
8Nr. 3U16 zēni (2002. g. dz. un jaunāki)
RītdienaLAT
11Pool A
2:10 PM
Ghetto LēdijasLAT
11Nr. 4Sievietes (2001. g. dz. un vecākas)
KlicksLAT
3Final
2:10 PM
Aibes kasieriLAT
17Nr. 5U14 grupa (2004. g. dz. un jaunāki)
OnkuļiLAT
9Quarter-Finals
2:10 PM
MinecraftLAT
3Nr. 6U14 grupa (2004. g. dz. un jaunāki)
Zemūdens grupiņaLAT
7Quarter-Finals
2:10 PM
Sarķenes pacaniLAT
11Nr. 2U16 zēni (2002. g. dz. un jaunāki)
MotorlaiviņšLAT
7Pool A
2:10 PM
7C ProjectLTU
11A grozsPro. Ticket to Ventspils Challenger
BATLAT
0Pool D
2:20 PM
RītdienaLAT
11Nr. 2U16 zēni (2002. g. dz. un jaunāki)
MotorlaiviņšLAT
7Semi-Finals
2:20 PM
Mīnus 2LAT
11Nr. 3U16 zēni (2002. g. dz. un jaunāki)
Sarķenes pacaniLAT
6Semi-Finals
2:20 PM
FiziķiLAT
9Nr. 4U14 grupa (2004. g. dz. un jaunāki)
MeduspuikasLAT
2Quarter-Finals
2:20 PM
Toronto CraptorsLAT
17Nr. 5U14 grupa (2004. g. dz. un jaunāki)
Salaspils BoysLAT
5Quarter-Finals
2:20 PM
VāzeLAT
7A grozsPro. Ticket to Ventspils Challenger
Ghetto FamilyLAT
11Pool C
2:20 PM
Its not coming homeLAT
8Nr. 1Pro. Ticket to Ventspils Challenger
AEKKLTU
11Pool C
2:30 PM
BATLAT
11A grozsPro. Ticket to Ventspils Challenger
JayLAT
9Pool D
2:30 PM
MotorlaiviņšLAT
11Nr. 3U16 zēni (2002. g. dz. un jaunāki)
Sarķenes pacaniLAT
63rd place
2:30 PM
Aibes kasieriLAT
7Nr. 4U14 grupa (2004. g. dz. un jaunāki)
Zemūdens grupiņaLAT
5Semi-Finals
2:30 PM
FiziķiLAT
5Nr. 5U14 grupa (2004. g. dz. un jaunāki)
Toronto CraptorsLAT
7Semi-Finals
2:30 PM
RītdienaLAT
10Nr. 2U16 zēni (2002. g. dz. un jaunāki)
Mīnus 2LAT
12Final
2:30 PM
SkoliozeLAT
6Nr. 1Pro. Ticket to Ventspils Challenger
7C ProjectLTU
12Pool D
2:40 PM
Ghetto ĢitāraLAT
15A grozsPro. Ticket to Ventspils Challenger
BauerfeindLAT
9Quarter-Finals
2:40 PM
Aibes kasieriLAT
15Nr. 2U14 grupa (2004. g. dz. un jaunāki)
Toronto CraptorsLAT
14Final
2:40 PM
Zemūdens grupiņaLAT
1Nr. 3U14 grupa (2004. g. dz. un jaunāki)
FiziķiLAT
123rd place
2:40 PM
7C ProjectLTU
15Nr. 1Pro. Ticket to Ventspils Challenger
LSALAT
7Quarter-Finals
2:50 PM
Ghetto FamilyLAT
15Nr. 1Pro. Ticket to Ventspils Challenger
Ghetto Basket U18LAT
13Quarter-Finals
2:50 PM
ValautoLAT
9A grozsPro. Ticket to Ventspils Challenger
JayLAT
15Quarter-Finals
3:00 PM
JayLAT
9Nr. 1Pro. Ticket to Ventspils Challenger
Ghetto FamilyLAT
15Semi-Finals
3:00 PM
Ghetto ĢitāraLAT
15A grozsPro. Ticket to Ventspils Challenger
7C ProjectLTU
8Semi-Finals
3:10 PM
Ghetto ĢitāraLAT
15A grozsPro. Ticket to Ventspils Challenger
Ghetto FamilyLAT
2Final
3:10 PM
7C ProjectLTU
11Nr. 1Pro. Ticket to Ventspils Challenger
JayLAT
93rd place
3:20 PM
VāzeLAT
11A grozsAmatieri (2001. g. dz. un vecāki; bez LBL1/LBL2)
Četri balti krekliLAT
5Quarter-Finals
3:20 PM
GrobiņaLAT
6Nr. 1Amatieri (2001. g. dz. un vecāki; bez LBL1/LBL2)
SkandijsLAT
11Quarter-Finals
3:30 PM
TavernaLAT
11A grozsAmatieri (2001. g. dz. un vecāki; bez LBL1/LBL2)
SkoliozeLAT
9Quarter-Finals
3:30 PM
ASK PatriaLAT
1Nr. 1Amatieri (2001. g. dz. un vecāki; bez LBL1/LBL2)
BauerfeindLAT
11Quarter-Finals
3:40 PM
VāzeLAT
9A grozsAmatieri (2001. g. dz. un vecāki; bez LBL1/LBL2)
SkandijsLAT
11Semi-Finals
3:40 PM
TavernaLAT
11Nr. 1Amatieri (2001. g. dz. un vecāki; bez LBL1/LBL2)
BauerfeindLAT
9Semi-Finals
3:50 PM
SkandijsLAT
11A grozsAmatieri (2001. g. dz. un vecāki; bez LBL1/LBL2)
TavernaLAT
7Final
3:50 PM
VāzeLAT
1Nr. 1Amatieri (2001. g. dz. un vecāki; bez LBL1/LBL2)
BauerfeindLAT
113rd place

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.

Learn more