Burger Park Basketball Tournament 2018

Torun, Poland

Saturday, June 9, 2018 - Sunday, June 10, 2018

Schedule

Jun 9, 2018
1:30 PM
Easy MoneyPOL
14Court #01Open mężczyzn
MGB ToruńPOL
5Pool C
1:30 PM
ControlTec WrocławPOL
9Court #02Open mężczyzn
Promil GrudziądzPOL
5Pool B
1:45 PM
HES 3X3 WROCŁAWPOL
9Court #02Open mężczyzn
Stelman WarriorsPOL
11Pool C
1:45 PM
Dom Lodów KutnoPOL
17Court #01Open mężczyzn
Tymbark TeamPOL
8Pool A
2:00 PM
EmeryciPOL
7Court #01Open mężczyzn
Synowie MatekPOL
10Pool B
2:00 PM
LoosersPOL
7Court #02Open mężczyzn
Tymbark TeamPOL
14Pool A
2:15 PM
Promil GrudziądzPOL
8Court #02Open mężczyzn
Synowie MatekPOL
4Pool B
2:15 PM
Easy MoneyPOL
9Court #01Open mężczyzn
HES 3X3 WROCŁAWPOL
14Pool C
2:30 PM
ControlTec WrocławPOL
21Court #02Open mężczyzn
EmeryciPOL
4Pool B
2:30 PM
Dom Lodów KutnoPOL
21Court #01Open mężczyzn
LoosersPOL
3Pool A
2:45 PM
EmeryciPOL
17Court #02Open mężczyzn
Promil GrudziądzPOL
16Pool B
2:45 PM
HES 3X3 WROCŁAWPOL
15Court #01Open mężczyzn
MGB ToruńPOL
4Pool C
3:00 PM
MGB ToruńPOL
9Court #01Open mężczyzn
Stelman WarriorsPOL
12Pool C
3:00 PM
Synowie MatekPOL
10Court #02Open mężczyzn
ControlTec WrocławPOL
12Pool B
3:15 PM
Stelman WarriorsPOL
10Court #01Open mężczyzn
Easy MoneyPOL
15Pool C
4:30 PM
Tymbark TeamPOL
9Court #01Open mężczyzn
Promil GrudziądzPOL
7Quarter-Finals
4:30 PM
Dom Lodów KutnoPOL
7Court #02Open mężczyzn
HES 3X3 WROCŁAWPOL
16Quarter-Finals
4:45 PM
Easy MoneyPOL
6Court #01Open mężczyzn
Tymbark TeamPOL
9Semi-Finals
4:45 PM
HES 3X3 WROCŁAWPOL
10Court #02Open mężczyzn
ControlTec WrocławPOL
7Semi-Finals
5:00 PM
Easy MoneyPOL
7Court #01Open mężczyzn
ControlTec WrocławPOL
83rd place
5:15 PM
Tymbark TeamPOL
9Court #01Open mężczyzn
HES 3X3 WROCŁAWPOL
12Final
Jun 10, 2018
10:00 AM
3City TeamPOL
18Court #01Open kobiet
Basket 1POL
11Pool A
10:00 AM
WKK 1POL
14Court #02Open kobiet
AZS WłocławekPOL
9Pool B
10:15 AM
Twarde PiernikiPOL
14Court #02U13M
A Znasz Rycha trzyPOL
3Pool A
10:15 AM
MADOX TEAMPOL
7Court #01U13M
Basket KruszwicaPOL
8Pool A
10:30 AM
Gdynia 3x3 TeamPOL
15Court #01Open kobiet
Basket 1POL
10Pool A
10:30 AM
Katarzynki ToruńPOL
8Court #02Open kobiet
AZS WłocławekPOL
1Pool B
10:45 AM
Basket KruszwicaPOL
8Court #01U13M
Twarde PiernikiPOL
9Pool A
10:45 AM
Astoria BydgoszczPOL
1Court #02U13M
MADOX TEAMPOL
21Pool A
11:00 AM
3City TeamPOL
14Court #01Open kobiet
Gdynia 3x3 TeamPOL
7Pool A
11:00 AM
WKK 1POL
2Court #02Open kobiet
Katarzynki ToruńPOL
5Pool B
11:15 AM
Twarde PiernikiPOL
14Court #01U13M
Astoria BydgoszczPOL
2Pool A
11:15 AM
A Znasz Rycha trzyPOL
4Court #02U13M
Basket KruszwicaPOL
9Pool A
11:30 AM
Katarzynki ToruńPOL
7Court #02Open kobiet
Gdynia 3x3 TeamPOL
14Semi-Finals
11:30 AM
3City TeamPOL
21Court #01Open kobiet
WKK 1POL
2Semi-Finals
11:45 AM
Katarzynki IPOL
2Court #01U13K
Dream Team KoszalinPOL
3Pool A
11:45 AM
KWK2005POL
WCourt #02U13K
Katarzynki IIIPOL
LPool B
12:00 PM
Astoria BydgoszczPOL
1Court #01U13M
A Znasz Rycha trzyPOL
10Pool A
12:00 PM
MADOX TEAMPOL
2Court #02U13M
Twarde PiernikiPOL
6Pool A
12:15 PM
Katarzynki IPOL
2Court #02U13K
SMOK I GrudziądzPOL
4Pool A
12:15 PM
KWK2005POL
7Court #01U13K
SMOK II GrudziądzPOL
0Pool B
12:30 PM
Katarzynki IIPOL
8Court #02U13K
ToruńskiePodgórzankiPOL
6Pool C
12:30 PM
WKK 1POL
3Court #01Open kobiet
Katarzynki ToruńPOL
43rd place
12:45 PM
3City TeamPOL
5Court #01Open kobiet
Gdynia 3x3 TeamPOL
8Final
1:00 PM
Dream Team KoszalinPOL
3Court #01U13K
SMOK I GrudziądzPOL
5Pool A
1:00 PM
Katarzynki IIIPOL
LCourt #02U13K
SMOK II GrudziądzPOL
WPool B
1:15 PM
A Znasz Rycha trzyPOL
7Court #01U13M
MADOX TEAMPOL
13Pool A
1:15 PM
Basket KruszwicaPOL
14Court #02U13M
Astoria BydgoszczPOL
0Pool A
1:30 PM
ToruńskiePodgórzankiPOL
6Court #01U13K
SMOK II GrudziądzPOL
8Quarter-Finals
1:30 PM
Dream Team KoszalinPOL
5Court #02U13K
Katarzynki IIPOL
3Quarter-Finals
1:45 PM
Dream Team KoszalinPOL
2Court #02U13K
KWK2005POL
6Semi-Finals
1:45 PM
SMOK I GrudziądzPOL
4Court #01U13K
SMOK II GrudziądzPOL
6Semi-Finals
2:00 PM
123POL
14Court #01U17M
Swamp MastersPOL
0Pool A
2:00 PM
Pink PanterasPOL
7Court #02U17M
Fkm Ballers TeamPOL
6Pool B
2:15 PM
Arka ŚwiniaPOL
4Court #02U17M
Toronto JazzPOL
6Pool C
2:15 PM
Brick BrothersPOL
5Court #01U17M
Wykrzywione WieżePOL
9Pool C
2:30 PM
SMOK I GrudziądzPOL
9Court #01U13K
Dream Team KoszalinPOL
53rd place
2:30 PM
Power RangersPOL
12Court #02U17M
Swamp MastersPOL
2Pool A
2:45 PM
Bydgoski SzwadronPOL
11Court #02U17M
Fkm Ballers TeamPOL
2Pool B
2:45 PM
SMOK II GrudziądzPOL
0Court #01U13K
KWK2005POL
5Final
3:00 PM
TORUŃSKIE SZOCIKIPOL
8Court #02U17K
Basketstal 2003 IIPOL
1Pool B
3:00 PM
Basket 25POL
12Court #01U17K
Basketstal 2003 IPOL
8Pool A
3:15 PM
Wykrzywione WieżePOL
15Court #01U17M
Toronto JazzPOL
8Pool C
3:15 PM
Brick BrothersPOL
8Court #02U17M
Arka ŚwiniaPOL
6Pool C
3:30 PM
MłodzikiPOL
7Court #01U17K
ZrywiaryPOL
5Pool C
3:30 PM
Basketstal 2004 IPOL
9Court #02U17K
Basketstal 2003 IPOL
7Pool A
3:45 PM
123POL
12Court #01U17M
Power RangersPOL
8Pool A
3:45 PM
Pink PanterasPOL
4Court #02U17M
Bydgoski SzwadronPOL
2Pool B
4:00 PM
Basketstal 2004 IIPOL
5Court #01U17K
Basketstal 2003 IIPOL
1Pool B
4:00 PM
BebelontkaPOL
1Court #02U17K
ZrywiaryPOL
7Pool C
4:15 PM
Arka ŚwiniaPOL
7Court #01U17M
Wykrzywione WieżePOL
14Pool C
4:15 PM
Toronto JazzPOL
8Court #02U17M
Brick BrothersPOL
7Pool C
4:30 PM
Basket 25POL
9Court #01U17K
Basketstal 2004 IPOL
4Pool A
4:30 PM
TORUŃSKIE SZOCIKIPOL
12Court #02U17K
Basketstal 2004 IIPOL
0Pool B
4:45 PM
MłodzikiPOL
2Court #02U17K
BebelontkaPOL
4Pool C
5:00 PM
Toronto JazzPOL
7Court #01U17M
Bydgoski SzwadronPOL
10Quarter-Finals
5:00 PM
Power RangersPOL
10Court #02U17M
Wykrzywione WieżePOL
8Quarter-Finals
5:15 PM
MłodzikiPOL
4Court #01U17K
Basketstal 2004 IIPOL
6Quarter-Finals
5:15 PM
Basketstal 2004 IPOL
4Court #02U17K
ZrywiaryPOL
2Quarter-Finals
5:30 PM
Power RangersPOL
11Court #02U17M
Pink PanterasPOL
8Semi-Finals
5:30 PM
123POL
13Court #01U17M
Bydgoski SzwadronPOL
6Semi-Finals
5:45 PM
Basket 25POL
15Court #01U17K
Basketstal 2004 IIPOL
2Semi-Finals
5:45 PM
Basketstal 2004 IPOL
4Court #02U17K
TORUŃSKIE SZOCIKIPOL
11Semi-Finals
6:00 PM
Bydgoski SzwadronPOL
12Court #01U17M
Pink PanterasPOL
103rd place
6:00 PM
123POL
20Court #02U17M
Power RangersPOL
4Final
6:15 PM
Basketstal 2004 IIPOL
8Court #01U17K
Basketstal 2004 IPOL
123rd place
6:15 PM
Basket 25POL
14Court #02U17K
TORUŃSKIE SZOCIKIPOL
8Final

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.

Learn more