PALOVA Round 1

Минск, Belarus

Saturday, June 9, 2018 - Sunday, June 10, 2018

Schedule

Jun 9, 2018
11:05 AM
born to ballBLR
11Court 1U17
TIME 404BLR
5Pool A
11:05 AM
JilzziBLR
WCourt 5U17
PromiseBLR
0(f)Pool C
11:05 AM
MLPBLR
WCourt 6U17
BlackhawksBLR
0(f)Pool C
11:05 AM
UkraineBLR
15Court 3Девушки (Female)
птицы синицыBLR
3Pool A
11:05 AM
UKRAINE U23BLR
21Court 4Девушки (Female)
OverlordsBLR
9Pool B
11:05 AM
Wild dogsBLR
7Court 2U17
CriminalsBLR
15Pool A
11:20 AM
печенкиBLR
11Court 3Девушки (Female)
ДеффчонкиBLR
9Pool C
11:20 AM
K56BLR
14Court 6U17
ДрапежнікіBLR
0Pool D
11:20 AM
ЧИЧИВИЧКИBLR
21Court 4Девушки (Female)
GFBLR
0Pool D
11:20 AM
WhiteNiggasBLR
WCourt 2U17
zxcvvBLR
0(f)Pool B
11:20 AM
PoganziBLR
14Court 5U17
SlamdunkBLR
7Pool D
11:20 AM
BC PraleskiBLR
4Court 1U17
Street DogsBLR
11Pool B
11:35 AM
МятаBLR
13Court 4Девушки (Female)
OverlordsBLR
11Pool B
11:35 AM
PromiseBLR
12Court 5U17
MLPBLR
5Pool C
11:35 AM
Республика БеларусьBLR
16Court 3Девушки (Female)
птицы синицыBLR
4Pool A
11:35 AM
Young boyzzzBLR
11Court 2U17
born to ballBLR
9Pool A
11:35 AM
TIME 404BLR
3Court 1U17
Wild dogsBLR
15Pool A
11:35 AM
No Win No Life(NWNL)BLR
7Court 6U17
JilzziBLR
17Pool C
11:50 AM
Street DogsBLR
7Court 1U17
WhiteNiggasBLR
9Pool B
11:50 AM
АссольBLR
7Court 3Девушки (Female)
ДеффчонкиBLR
9Pool C
11:50 AM
BELARUSBLR
20Court 4Девушки (Female)
М&М'SBLR
8Pool D
11:50 AM
MuchachosBLR
7Court 6U17
PoganziBLR
12Pool D
11:50 AM
AND1BLR
14Court 2U17
BC PraleskiBLR
10Pool B
11:50 AM
SlamdunkBLR
6Court 5U17
K56BLR
5Pool D
12:05 PM
UKRAINE U23BLR
16Court 4Девушки (Female)
МятаBLR
7Pool B
12:05 PM
MLPBLR
11Court 5U17
No Win No Life(NWNL)BLR
8Pool C
12:05 PM
BlackhawksBLR
10Court 6U17
PromiseBLR
13Pool C
12:05 PM
Wild dogsBLR
6Court 1U17
Young boyzzzBLR
15Pool A
12:05 PM
UkraineBLR
17Court 3Девушки (Female)
Республика БеларусьBLR
7Pool A
12:05 PM
CriminalsBLR
WCourt 2U17
TIME 404BLR
0(f)Pool A
12:20 PM
печенкиBLR
18Court 3Девушки (Female)
АссольBLR
12Pool C
12:20 PM
GFBLR
1Court 4Девушки (Female)
М&М'SBLR
10Pool D
12:20 PM
K56BLR
8Court 5U17
MuchachosBLR
12Pool D
12:20 PM
ДрапежнікіBLR
2Court 6U17
SlamdunkBLR
15Pool D
12:20 PM
zxcvvBLR
0(f)Court 2U17
Street DogsBLR
WPool B
12:20 PM
WhiteNiggasBLR
9Court 1U17
AND1BLR
19Pool B
12:35 PM
Basket girlsBLR
12Court 2U12
SimaBLR
0Pool A
12:35 PM
AND1BLR
WCourt 5U17
zxcvvBLR
0(f)Pool B
12:35 PM
BC PraleskiBLR
12Court 6U17
WhiteNiggasBLR
13Pool B
12:35 PM
Young boyzzzBLR
10Court 3U17
CriminalsBLR
9Pool A
12:35 PM
born to ballBLR
5Court 4U17
Wild dogsBLR
4Pool A
12:35 PM
Гомельские рысятаBLR
9Court 1U12
UnicornBLR
1Pool A
12:50 PM
ЧИЧИВИЧКИBLR
14Court 3Девушки (Female)
BELARUSBLR
13Pool D
12:50 PM
No Win No Life(NWNL)BLR
WCourt 5U17
BlackhawksBLR
0(f)Pool C
12:50 PM
SC56BLR
0Court 2U14
Dream VisionBLR
10Pool A
12:50 PM
Mr.Magic juniorBLR
7Court 1U14
BKMBLR
13Pool A
12:50 PM
JilzziBLR
22Court 6U17
MLPBLR
7Pool C
1:05 PM
UnicornBLR
5Court 1U12
SimaBLR
2Pool A
1:05 PM
CriminalsBLR
14Court 3U17
born to ballBLR
5Pool A
1:05 PM
TIME 404BLR
0(f)Court 4U17
Young boyzzzBLR
WPool A
1:05 PM
MuchachosBLR
17Court 5U17
ДрапежнікіBLR
1Pool D
1:05 PM
PoganziBLR
1Court 6U17
K56BLR
10Pool D
1:05 PM
Гомельские рысятаBLR
4Court 2U12
Basket girlsBLR
5Pool A
1:20 PM
Mr.Magic juniorBLR
12Court 2U14
SC56BLR
0Pool A
1:20 PM
zxcvvBLR
0(f)Court 3U17
BC PraleskiBLR
WPool B
1:20 PM
BKMBLR
10Court 1U14
Dream VisionBLR
12Pool A
1:20 PM
М&М'SBLR
8Court 5Девушки (Female)
ЧИЧИВИЧКИBLR
15Pool D
1:20 PM
BELARUSBLR
18Court 6Девушки (Female)
GFBLR
0Pool D
1:20 PM
Street DogsBLR
9Court 4U17
AND1BLR
13Pool B
1:35 PM
Basket girlsBLR
11Court 1U12
UnicornBLR
1Pool A
1:35 PM
BlackhawksBLR
7Court 5U17
JilzziBLR
21Pool C
1:35 PM
PromiseBLR
21Court 6U17
No Win No Life(NWNL)BLR
6Pool C
1:35 PM
ДрапежнікіBLR
WCourt 3U17
PoganziBLR
0(f)Pool D
1:35 PM
SlamdunkBLR
3Court 4U17
MuchachosBLR
13Pool D
1:35 PM
SimaBLR
1Court 2U12
Гомельские рысятаBLR
12Pool A
1:50 PM
ДеффчонкиBLR
13Court 3Девушки (Female)
OverlordsBLR
4Last 16
1:50 PM
МятаBLR
13Court 4Девушки (Female)
АссольBLR
9Last 16
1:50 PM
Dream VisionBLR
7Court 2U14
Mr.Magic juniorBLR
8Pool A
1:50 PM
BELARUSBLR
WCourt 6Девушки (Female)
птицы синицыBLR
0(f)Last 16
1:50 PM
SC56BLR
0Court 1U14
BKMBLR
20Pool A
1:50 PM
Республика БеларусьBLR
12Court 5Девушки (Female)
М&М'SBLR
6Last 16
2:05 PM
Basket girlsBLR
4Court 1U12
Гомельские рысятаBLR
3Final
2:05 PM
Young boyzzzBLR
12Court 3U17
PromiseBLR
10Quarter-Finals
2:05 PM
MuchachosBLR
13Court 4U17
WhiteNiggasBLR
8Quarter-Finals
2:05 PM
JilzziBLR
16Court 6U17
CriminalsBLR
10Quarter-Finals
2:05 PM
AND1BLR
18Court 5U17
K56BLR
7Quarter-Finals
2:20 PM
ПуляRUS
15Court 4Элита (Elite)
ViM UnionBLR
12Pool B
2:20 PM
BunastaBLR
22Court 3Элита (Elite)
Шальные КирпичиBLR
4Pool A
2:35 PM
МятаBLR
15Court 2Девушки (Female)
ЧИЧИВИЧКИBLR
16Quarter-Finals
2:35 PM
I-BasketBLR
17Court 3Элита (Elite)
gifterBLR
7Pool C
2:35 PM
Mr. MagicBLR
18Court 4Элита (Elite)
BelteamBLR
21Pool D
2:35 PM
UkraineBLR
19Court 1Девушки (Female)
ДеффчонкиBLR
1Quarter-Finals
2:35 PM
BELARUSBLR
13Court 6Девушки (Female)
UKRAINE U23BLR
7Quarter-Finals
2:35 PM
Республика БеларусьBLR
13Court 5Девушки (Female)
печенкиBLR
5Quarter-Finals
2:50 PM
Young boyzzzBLR
21Court 1U17
MuchachosBLR
9Semi-Finals
2:50 PM
BKMBLR
11Court 3U14
SC56BLR
0Semi-Finals
2:50 PM
Dream VisionBLR
15Court 4U14
Mr.Magic juniorBLR
11Semi-Finals
2:50 PM
AND1BLR
7Court 2U17
JilzziBLR
9Semi-Finals
3:05 PM
UkraineBLR
21Court 1Девушки (Female)
ЧИЧИВИЧКИBLR
7Semi-Finals
3:05 PM
PAS teamBLR
9Court 4Элита (Elite)
ViM UnionBLR
22Pool B
3:05 PM
Владимирский централBLR
15Court 3Элита (Elite)
Шальные КирпичиBLR
14Pool A
3:05 PM
Республика БеларусьBLR
11Court 2Девушки (Female)
BELARUSBLR
16Semi-Finals
3:20 PM
ПроцессBLR
21Court 3Элита (Elite)
gifterBLR
6Pool C
3:20 PM
GP TeamBLR
16Court 4Элита (Elite)
BelteamBLR
19Pool D
3:20 PM
Young boyzzzBLR
14Court 2U17
JilzziBLR
6Final
3:35 PM
BunastaBLR
21Court 3Элита (Elite)
Владимирский централBLR
8Pool A
3:35 PM
ПуляRUS
21Court 4Элита (Elite)
PAS teamBLR
15Pool B
3:35 PM
UkraineBLR
18Court 2Девушки (Female)
BELARUSBLR
10Final
3:50 PM
BKMBLR
13Court 2U14
Dream VisionBLR
8Final
3:50 PM
I-BasketBLR
18Court 3Элита (Elite)
ПроцессBLR
21Pool C
3:50 PM
Mr. MagicBLR
14Court 4Элита (Elite)
GP TeamBLR
18Pool D
4:20 PM
I-BasketBLR
21Court 3Элита (Elite)
PAS teamBLR
19Last 16
4:20 PM
ViM UnionBLR
21Court 4Элита (Elite)
gifterBLR
3Last 16
4:35 PM
Владимирский централBLR
9Court 3Элита (Elite)
Mr. MagicBLR
22Last 16
4:35 PM
GP TeamBLR
21Court 4Элита (Elite)
Шальные КирпичиBLR
10Last 16
4:50 PM
BunastaBLR
22Court 3Элита (Elite)
I-BasketBLR
15Quarter-Finals
4:50 PM
ViM UnionBLR
19Court 4Элита (Elite)
BelteamBLR
20Quarter-Finals
5:05 PM
Mr. MagicBLR
17Court 3Элита (Elite)
ПроцессBLR
13Quarter-Finals
5:05 PM
GP TeamBLR
17Court 4Элита (Elite)
ПуляRUS
16Quarter-Finals
5:20 PM
BunastaBLR
9Court 3Элита (Elite)
BelteamBLR
21Semi-Finals
5:35 PM
Mr. MagicBLR
20Court 3Элита (Elite)
GP TeamBLR
19Semi-Finals
6:05 PM
BelteamBLR
21Court 3Элита (Elite)
Mr. MagicBLR
9Final
Jun 10, 2018
10:00 AM
You NextBLR
7Court 1Общая (Middle group)
РомашкаBLR
1Pool A
10:00 AM
BaZinGa!BLR
WCourt 4Общая (Middle group)
MozyrTeamBLR
0(f)Pool B
10:00 AM
URIVABLR
15Court 5Общая (Middle group)
Clutch GamersBLR
14Pool C
10:00 AM
Draniki TeamBLR
14Court 6Общая (Middle group)
moloteamBLR
13Pool C
10:00 AM
СахаркиBLR
9Court 3Общая (Middle group)
Партизан ГанзBLR
7Pool B
10:00 AM
Василий НиколаевичBLR
0(f)Court 2Общая (Middle group)
СИНЯЯ БОРОДАBLR
WPool A
10:15 AM
Шальной выстрелBLR
21Court 2Общая (Middle group)
ПриезжиеBLR
6Pool D
10:15 AM
Лариска из ХобзвардаBLR
20Court 6Общая (Middle group)
Жирные котыBLR
7Pool F
10:15 AM
Сухарево БуллзBLR
11Court 3Общая (Middle group)
White SharksBLR
6Pool E
10:15 AM
RuthlessBLR
WCourt 4Общая (Middle group)
YavarBLR
0(f)Pool E
10:15 AM
The angry beaversBLR
WCourt 5Общая (Middle group)
SoftClubBLR
0(f)Pool F
10:15 AM
ЮГИBLR
10Court 1Общая (Middle group)
ПлющихаBLR
11Pool D
10:30 AM
ТрилогияBLR
20Court 4Общая (Middle group)
virus teamBLR
7Pool H
10:30 AM
Сонные ПингвиныBLR
7Court 6Общая (Middle group)
ЛегионBLR
20Pool I
10:30 AM
Диалоги о рыбалкеBLR
13Court 3Общая (Middle group)
Splash brothersBLR
4Pool H
10:30 AM
ЖЭБBLR
4Court 5Общая (Middle group)
E.C.A.C.BLR
9Pool I
10:30 AM
ИвашкиBLR
7Court 1Общая (Middle group)
GlaxstarzBLR
4Pool G
10:30 AM
InfernoBLR
0(f)Court 2Общая (Middle group)
Old SchoolBLR
0(f)Pool G
10:45 AM
РомашкаBLR
WCourt 1Общая (Middle group)
Василий НиколаевичBLR
0(f)Pool A
10:45 AM
so closeBLR
11Court 2Общая (Middle group)
You NextBLR
10Pool A
10:45 AM
Lincoln BLR
21Court 4Общая (Middle group)
СахаркиBLR
4Pool B
10:45 AM
Clutch GamersBLR
14Court 5Общая (Middle group)
Draniki TeamBLR
9Pool C
10:45 AM
Партизан ГанзBLR
14Court 3Общая (Middle group)
BaZinGa!BLR
16Pool B
10:45 AM
КомандаBLR
21Court 6Общая (Middle group)
URIVABLR
7Pool C
11:00 AM
White SharksBLR
11Court 3Общая (Middle group)
RuthlessBLR
14Pool E
11:00 AM
NDOGsBLR
11Court 4Общая (Middle group)
Сухарево БуллзBLR
12Pool E
11:00 AM
КРЕПЫШИBLR
17Court 2Общая (Middle group)
ЮГИBLR
7Pool D
11:00 AM
ФантазерыBLR
6Court 6Общая (Middle group)
The angry beaversBLR
9Pool F
11:00 AM
ПлющихаBLR
10Court 1Общая (Middle group)
Шальной выстрелBLR
20Pool D
11:00 AM
SoftClubBLR
0(f)Court 5Общая (Middle group)
Лариска из ХобзвардаBLR
WPool F
11:15 AM
Splash brothersBLR
7Court 3Общая (Middle group)
ТрилогияBLR
14Pool H
11:15 AM
Super SonicsBLR
11Court 6Общая (Middle group)
ЖЭБBLR
13Pool I
11:15 AM
Панда-кунфуBLR
10Court 2Общая (Middle group)
ИвашкиBLR
7Pool G
11:15 AM
ГедеонBLR
3Court 4Общая (Middle group)
Диалоги о рыбалкеBLR
13Pool H
11:15 AM
E.C.A.C.BLR
19Court 5Общая (Middle group)
Сонные ПингвиныBLR
6Pool I
11:15 AM
GlaxstarzBLR
WCourt 1Общая (Middle group)
InfernoBLR
0(f)Pool G
11:30 AM
MozyrTeamBLR
0(f)Court 4Общая (Middle group)
Партизан ГанзBLR
WPool B
11:30 AM
СИНЯЯ БОРОДАBLR
12Court 2Общая (Middle group)
РомашкаBLR
6Pool A
11:30 AM
moloteamBLR
18Court 6Общая (Middle group)
Clutch GamersBLR
10Pool C
11:30 AM
Василий НиколаевичBLR
4Court 1Общая (Middle group)
so closeBLR
17Pool A
11:30 AM
BaZinGa!BLR
3Court 3Общая (Middle group)
Lincoln BLR
14Pool B
11:30 AM
Draniki TeamBLR
7Court 5Общая (Middle group)
КомандаBLR
22Pool C
11:45 AM
RuthlessBLR
4Court 3Общая (Middle group)
NDOGsBLR
16Pool E
11:45 AM
ПриезжиеBLR
11Court 2Общая (Middle group)
ПлющихаBLR
12Pool D
11:45 AM
Лариска из ХобзвардаBLR
12Court 5Общая (Middle group)
ФантазерыBLR
13Pool F
11:45 AM
Жирные котыBLR
WCourt 6Общая (Middle group)
SoftClubBLR
0(f)Pool F
11:45 AM
Шальной выстрелBLR
15Court 1Общая (Middle group)
КРЕПЫШИBLR
11Pool D
11:45 AM
YavarBLR
12Court 4Общая (Middle group)
White SharksBLR
10Pool E
12:00 PM
ТрилогияBLR
14Court 3Общая (Middle group)
ГедеонBLR
5Pool H
12:00 PM
virus teamBLR
10Court 4Общая (Middle group)
Splash brothersBLR
9Pool H
12:00 PM
Сонные ПингвиныBLR
6Court 5Общая (Middle group)
Super SonicsBLR
18Pool I
12:00 PM
ЛегионBLR
4Court 6Общая (Middle group)
E.C.A.C.BLR
7Pool I
12:00 PM
Old SchoolBLR
0(f)Court 2Общая (Middle group)
GlaxstarzBLR
WPool G
12:00 PM
InfernoBLR
0(f)Court 1Общая (Middle group)
Панда-кунфуBLR
WPool G
12:15 PM
You NextBLR
13Court 2Общая (Middle group)
Василий НиколаевичBLR
5Pool A
12:15 PM
URIVABLR
16Court 6Общая (Middle group)
Draniki TeamBLR
15Pool C
12:15 PM
so closeBLR
14Court 1Общая (Middle group)
СИНЯЯ БОРОДАBLR
4Pool A
12:15 PM
СахаркиBLR
9Court 4Общая (Middle group)
BaZinGa!BLR
10Pool B
12:15 PM
КомандаBLR
20Court 5Общая (Middle group)
moloteamBLR
14Pool C
12:15 PM
Lincoln BLR
WCourt 3Общая (Middle group)
MozyrTeamBLR
0(f)Pool B
12:30 PM
Сухарево БуллзBLR
12Court 4Общая (Middle group)
RuthlessBLR
15Pool E
12:30 PM
ЮГИBLR
4Court 2Общая (Middle group)
Шальной выстрелBLR
21Pool D
12:30 PM
The angry beaversBLR
13Court 6Общая (Middle group)
Лариска из ХобзвардаBLR
6Pool F
12:30 PM
КРЕПЫШИBLR
14Court 1Общая (Middle group)
ПриезжиеBLR
10Pool D
12:30 PM
NDOGsBLR
21Court 3Общая (Middle group)
YavarBLR
8Pool E
12:30 PM
ФантазерыBLR
16Court 5Общая (Middle group)
Жирные котыBLR
4Pool F
12:45 PM
ГедеонBLR
11Court 3Общая (Middle group)
virus teamBLR
8Pool H
12:45 PM
ИвашкиBLR
WCourt 2Общая (Middle group)
InfernoBLR
0(f)Pool G
12:45 PM
Super SonicsBLR
6Court 5Общая (Middle group)
ЛегионBLR
8Pool I
12:45 PM
ЖЭБBLR
WCourt 6Общая (Middle group)
Сонные ПингвиныBLR
0(f)Pool I
12:45 PM
Панда-кунфуBLR
WCourt 1Общая (Middle group)
Old SchoolBLR
0(f)Pool G
12:45 PM
Диалоги о рыбалкеBLR
9Court 4Общая (Middle group)
ТрилогияBLR
12Pool H
1:00 PM
MozyrTeamBLR
0(f)Court 3Общая (Middle group)
СахаркиBLR
WPool B
1:00 PM
Партизан ГанзBLR
2Court 4Общая (Middle group)
Lincoln BLR
17Pool B
1:00 PM
moloteamBLR
21Court 5Общая (Middle group)
URIVABLR
6Pool C
1:00 PM
Clutch GamersBLR
8Court 6Общая (Middle group)
КомандаBLR
12Pool C
1:00 PM
РомашкаBLR
1Court 2Общая (Middle group)
so closeBLR
8Pool A
1:00 PM
СИНЯЯ БОРОДАBLR
4Court 1Общая (Middle group)
You NextBLR
19Pool A
1:15 PM
ПлющихаBLR
4Court 2Общая (Middle group)
КРЕПЫШИBLR
7Pool D
1:15 PM
YavarBLR
11Court 3Общая (Middle group)
Сухарево БуллзBLR
19Pool E
1:15 PM
White SharksBLR
5Court 4Общая (Middle group)
NDOGsBLR
21Pool E
1:15 PM
Жирные котыBLR
4Court 5Общая (Middle group)
The angry beaversBLR
18Pool F
1:15 PM
ПриезжиеBLR
15Court 1Общая (Middle group)
ЮГИBLR
10Pool D
1:15 PM
SoftClubBLR
0(f)Court 6Общая (Middle group)
ФантазерыBLR
0(f)Pool F
1:30 PM
Old SchoolBLR
0(f)Court 1Общая (Middle group)
ИвашкиBLR
WPool G
1:30 PM
Splash brothersBLR
0(f)Court 4Общая (Middle group)
ГедеонBLR
WPool H
1:30 PM
ЛегионBLR
11Court 5Общая (Middle group)
ЖЭБBLR
5Pool I
1:30 PM
E.C.A.C.BLR
8Court 6Общая (Middle group)
Super SonicsBLR
11Pool I
1:30 PM
virus teamBLR
10Court 3Общая (Middle group)
Диалоги о рыбалкеBLR
16Pool H
1:30 PM
GlaxstarzBLR
10Court 2Общая (Middle group)
Панда-кунфуBLR
13Pool G
1:45 PM
FanistarsBLR
10Court 2Общая (Middle group)
TripleFusedBLR
12Pool J
1:45 PM
Yeah BatьBLR
17Court 5Общая (Middle group)
Go get itBLR
6Pool L
1:45 PM
MoonWalkersBLR
11Court 6Общая (Middle group)
BTeamBLR
13Pool L
1:45 PM
УраганBLR
9Court 1Общая (Middle group)
Crew13BLR
3Pool J
1:45 PM
A SalamBLR
0(f)Court 4Общая (Middle group)
JFFBLR
WPool K
1:45 PM
ЭллипсыBLR
14Court 3Общая (Middle group)
БивниBLR
11Pool K
2:00 PM
SharikiBLR
11Court 3Общая (Middle group)
Patrols TeamBLR
12Pool N
2:00 PM
ФизкультурникиBLR
15Court 2Общая (Middle group)
ФИТРBLR
3Pool M
2:00 PM
VSSBLR
5Court 6Общая (Middle group)
CoolJonny.comBLR
11Pool O
2:00 PM
GDE-TO BASKETBLR
9Court 1Общая (Middle group)
КуртецBLR
20Pool M
2:00 PM
BuritosBLR
10Court 4Общая (Middle group)
БГТУBLR
21Pool N
2:00 PM
BoostBLR
5Court 5Общая (Middle group)
Молодые ЧемоданыBLR
12Pool O
2:15 PM
Майзель 2BLR
4Court 3Общая (Middle group)
Wolf PackBLR
6Pool P
2:15 PM
Crew13BLR
9Court 1Общая (Middle group)
FanistarsBLR
12Pool J
2:15 PM
БивниBLR
14Court 5Общая (Middle group)
JFFBLR
11Pool K
2:15 PM
ЭллипсыBLR
WCourt 6Общая (Middle group)
A SalamBLR
0(f)Pool K
2:15 PM
Мозырский НПЗBLR
10Court 2Общая (Middle group)
УраганBLR
9Pool J
2:15 PM
4TeamBLR
18Court 4Общая (Middle group)
Red WingsBLR
9Pool P
2:30 PM
Yeah BatьBLR
15Court 2Общая (Middle group)
MoonWalkersBLR
6Pool L
2:30 PM
GDE-TO BASKETBLR
10Court 4Общая (Middle group)
ФизкультурникиBLR
11Pool M
2:30 PM
Patrols TeamBLR
8Court 5Общая (Middle group)
БГТУBLR
17Pool N
2:30 PM
SharikiBLR
12Court 6Общая (Middle group)
BuritosBLR
15Pool N
2:30 PM
КуртецBLR
11Court 3Общая (Middle group)
ФИТРBLR
6Pool M
2:30 PM
Go get itBLR
2Court 1Общая (Middle group)
BTeamBLR
13Pool L
2:45 PM
BoostBLR
8Court 2Общая (Middle group)
VSSBLR
10Pool O
2:45 PM
Молодые ЧемоданыBLR
3Court 1Общая (Middle group)
CoolJonny.comBLR
9Pool O
2:45 PM
FanistarsBLR
9Court 5Общая (Middle group)
Мозырский НПЗBLR
14Pool J
2:45 PM
TripleFusedBLR
11Court 6Общая (Middle group)
Crew13BLR
10Pool J
2:45 PM
Wolf PackBLR
8Court 3Общая (Middle group)
Red WingsBLR
14Pool P
2:45 PM
Майзель 2BLR
0(f)Court 4Общая (Middle group)
4TeamBLR
WPool P
3:00 PM
JFFBLR
13Court 2Общая (Middle group)
ЭллипсыBLR
12Pool K
3:00 PM
MoonWalkersBLR
10Court 3Общая (Middle group)
Go get itBLR
7Pool L
3:00 PM
BTeamBLR
8Court 4Общая (Middle group)
Yeah BatьBLR
11Pool L
3:00 PM
ФизкультурникиBLR
11Court 5Общая (Middle group)
КуртецBLR
10Pool M
3:00 PM
A SalamBLR
0(f)Court 1Общая (Middle group)
БивниBLR
WPool K
3:00 PM
ФИТРBLR
8Court 6Общая (Middle group)
GDE-TO BASKETBLR
14Pool M
3:15 PM
BuritosBLR
15Court 1Общая (Middle group)
Patrols TeamBLR
5Pool N
3:15 PM
Мозырский НПЗBLR
21Court 5Общая (Middle group)
TripleFusedBLR
9Pool J
3:15 PM
УраганBLR
15Court 6Общая (Middle group)
FanistarsBLR
2Pool J
3:15 PM
VSSBLR
5Court 3Общая (Middle group)
Молодые ЧемоданыBLR
6Pool O
3:15 PM
CoolJonny.comBLR
7Court 4Общая (Middle group)
BoostBLR
9Pool O
3:15 PM
БГТУBLR
14Court 2Общая (Middle group)
SharikiBLR
1Pool N
3:30 PM
4TeamBLR
11Court 4Общая (Middle group)
Wolf PackBLR
7Pool P
3:30 PM
Red WingsBLR
WCourt 3Общая (Middle group)
Майзель 2BLR
0(f)Pool P
3:45 PM
TripleFusedBLR
2Court 3Общая (Middle group)
УраганBLR
15Pool J
3:45 PM
Crew13BLR
5Court 4Общая (Middle group)
Мозырский НПЗBLR
11Pool J
4:00 PM
so closeBLR
14Court 1Общая (Middle group)
BaZinGa!BLR
7Last 32
4:00 PM
Lincoln BLR
9Court 3Общая (Middle group)
You NextBLR
7Last 32
4:00 PM
ТрилогияBLR
10Court 4Общая (Middle group)
БивниBLR
8Last 32
4:00 PM
NDOGsBLR
19Court 5Общая (Middle group)
BuritosBLR
11Last 32
4:00 PM
Yeah BatьBLR
11Court 6Общая (Middle group)
ИвашкиBLR
9Last 32
4:00 PM
Панда-кунфуBLR
19Court 2Общая (Middle group)
BTeamBLR
21Last 32
4:15 PM
Шальной выстрелBLR
15Court 2Общая (Middle group)
Молодые ЧемоданыBLR
9Last 32
4:15 PM
КомандаBLR
4Court 3Общая (Middle group)
Red WingsBLR
6Last 32
4:15 PM
БГТУBLR
12Court 4Общая (Middle group)
Сухарево БуллзBLR
7Last 32
4:15 PM
ФизкультурникиBLR
8Court 1Общая (Middle group)
ФантазерыBLR
21Last 32
4:15 PM
The angry beaversBLR
21Court 6Общая (Middle group)
КуртецBLR
11Last 32
4:15 PM
ЭллипсыBLR
7Court 5Общая (Middle group)
Диалоги о рыбалкеBLR
5Last 32
4:30 PM
4TeamBLR
14Court 1Общая (Middle group)
moloteamBLR
12Last 32
4:30 PM
E.C.A.C.BLR
6Court 4Общая (Middle group)
УраганBLR
10Last 32
4:30 PM
CoolJonny.comBLR
12Court 3Общая (Middle group)
КРЕПЫШИBLR
15Last 32
4:30 PM
Мозырский НПЗBLR
11Court 2Общая (Middle group)
ЛегионBLR
10Last 32
4:45 PM
NDOGsBLR
13Court 1Общая (Middle group)
Yeah BatьBLR
15Last 16
4:45 PM
ФантазерыBLR
9Court 2Общая (Middle group)
Шальной выстрелBLR
10Last 16
4:45 PM
ЭллипсыBLR
8Court 4Общая (Middle group)
The angry beaversBLR
21Last 16
4:45 PM
Red WingsBLR
10Court 3Общая (Middle group)
БГТУBLR
18Last 16
5:00 PM
so closeBLR
14Court 1Общая (Middle group)
4TeamBLR
6Last 16
5:00 PM
BTeamBLR
4Court 3Общая (Middle group)
Мозырский НПЗBLR
14Last 16
5:00 PM
КРЕПЫШИBLR
8Court 4Общая (Middle group)
Lincoln BLR
10Last 16
5:00 PM
УраганBLR
17Court 2Общая (Middle group)
ТрилогияBLR
8Last 16
5:30 PM
so closeBLR
15Court 1Общая (Middle group)
УраганBLR
13Quarter-Finals
5:30 PM
Yeah BatьBLR
21Court 2Общая (Middle group)
Шальной выстрелBLR
17Quarter-Finals
5:30 PM
БГТУBLR
4Court 3Общая (Middle group)
The angry beaversBLR
18Quarter-Finals
5:30 PM
Мозырский НПЗBLR
7Court 4Общая (Middle group)
Lincoln BLR
16Quarter-Finals
6:00 PM
so closeBLR
16Court 3Общая (Middle group)
Yeah BatьBLR
18Semi-Finals
6:00 PM
The angry beaversBLR
15Court 4Общая (Middle group)
Lincoln BLR
13Semi-Finals
6:30 PM
Yeah BatьBLR
10Court 4Общая (Middle group)
The angry beaversBLR
14Final

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.

Learn more