3x3 Beograd

Beograd, Serbia

Saturday, June 23, 2018

Schedule

Jun 23, 2018
12:00 PM
Grizzlies u-18SRB
9Court 1Juniors
ANGRY BIRDSSRB
15Pool A
12:00 PM
MatoriSRB
6Court 3Kadeti
ObrenovacSRB
8Pool A
12:00 PM
BanovciSRB
21Court 2Juniors
c5SRB
10Pool B
12:20 PM
JerkovićSRB
LCourt 3Kadeti
OrloviSRB
WPool A
12:20 PM
Anti panteriSRB
11Court 1Juniors
Radnički ObrenovacSRB
21Pool A
12:20 PM
MladostSRB
11Court 2Juniors
Zmaj 3X3SRB
7Pool B
12:40 PM
UKRAINE U23SRB
16Court 2QUEEN
Beograd +SRB
9Pool A
12:40 PM
UkraineSRB
11Court 1QUEEN
PrelepoticeSRB
10Pool A
12:50 PM
ObrenovacSRB
9Court 3Kadeti
OrloviSRB
13Pool A
1:00 PM
ANGRY BIRDSSRB
18Court 1Juniors
Radnički ObrenovacSRB
15Pool A
1:00 PM
c5SRB
14Court 2Juniors
Zmaj 3X3SRB
12Pool B
1:10 PM
MatoriSRB
WCourt 3Kadeti
JerkovićSRB
LPool A
1:20 PM
Grizzlies u-18SRB
18Court 1Juniors
Anti panteriSRB
15Pool A
1:20 PM
BanovciSRB
16Court 2Juniors
MladostSRB
15Pool B
1:30 PM
JerkovićSRB
LCourt 3Kadeti
ObrenovacSRB
WPool A
1:40 PM
UkraineSRB
7Court 2QUEEN
UKRAINE U23SRB
12Pool A
1:40 PM
PrelepoticeSRB
14Court 1QUEEN
Beograd +SRB
9Pool A
1:50 PM
OrloviSRB
14Court 3Kadeti
MatoriSRB
12Pool A
2:00 PM
Anti panteriSRB
12Court 1Juniors
ANGRY BIRDSSRB
13Pool A
2:00 PM
MladostSRB
21Court 2Juniors
c5SRB
9Pool B
2:20 PM
Zmaj 3X3SRB
9Court 2Juniors
BanovciSRB
12Pool B
2:20 PM
OrloviSRB
14Court 3Kadeti
ObrenovacSRB
18Final
2:20 PM
Radnički ObrenovacSRB
11Court 1Juniors
Grizzlies u-18SRB
10Pool A
2:40 PM
Beograd +SRB
6Court 2QUEEN
UkraineSRB
11Pool A
2:40 PM
UKRAINE U23SRB
14Court 1QUEEN
PrelepoticeSRB
10Pool A
3:00 PM
BanovciSRB
16Court 2Juniors
Radnički ObrenovacSRB
11Semi-Finals
3:00 PM
ANGRY BIRDSSRB
10Court 1Juniors
MladostSRB
13Semi-Finals
3:20 PM
Džakovi 3x3SRB
WCourt 1PRO men
Samo PikacuSRB
LPool A
3:20 PM
3x3 Autokuca SekulicSRB
19Court 2PRO men
031SRB
14Pool C
3:20 PM
Subotica LICNI VVSRB
LCourt 3PRO men
Just to get a repSRB
WPool E
3:20 PM
KošutnjakSRB
22Court 4PRO men
BAMBISRB
7Pool H
3:40 PM
3x3 S.MitrovicaSRB
15Court 2PRO men
Lazarica 3x3SRB
7Pool D
3:40 PM
Logini drugariSRB
12Court 3PRO men
Gorazd PolicSRB
18Pool G
3:40 PM
43SRB
WCourt 4PRO men
3x3 UgljevikSRB
LPool H
3:40 PM
ZmajeviSRB
21Court 1PRO men
MLSPSRB
11Pool B
4:00 PM
GrizzliesSRB
5Court 2PRO men
Ralja IntergalakticSRB
21Pool F
4:00 PM
DinosaurusiSRB
WCourt 1PRO men
Samo PikacuSRB
LPool A
4:00 PM
BATAJNICA 3X3SRB
16Court 4PRO men
Just to get a repSRB
20Pool E
4:00 PM
3X3 INDSRB
LCourt 3PRO men
BROX 3x3SRB
WPool G
4:20 PM
ARTSRB
13Court 1PRO men
MLSPSRB
10Pool B
4:20 PM
MladostSRB
11Court 3Juniors
BanovciSRB
21Final
4:20 PM
Gorazd PolicSRB
7Court 4PRO men
BROX 3x3SRB
22Pool G
4:20 PM
Cest la vieSRB
22Court 2PRO men
031SRB
12Pool C
4:40 PM
3x3 Stara PazovaSRB
8Court 3PRO men
Ralja IntergalakticSRB
11Pool F
4:40 PM
DominejtSRB
21Court 2PRO men
Lazarica 3x3SRB
14Pool D
4:40 PM
BAMBISRB
WCourt 1PRO men
3x3 UgljevikSRB
LPool H
4:40 PM
Logini drugariSRB
12Court 4PRO men
3X3 INDSRB
9Pool G
5:00 PM
KošutnjakSRB
13Court 1PRO men
43SRB
19Pool H
5:00 PM
Džakovi 3x3SRB
17Court 2PRO men
DinosaurusiSRB
13Pool A
5:00 PM
BATAJNICA 3X3SRB
WCourt 4PRO men
Subotica LICNI VVSRB
LPool E
5:00 PM
3x3 S.MitrovicaSRB
21Court 3PRO men
DominejtSRB
13Pool D
5:20 PM
ZmajeviSRB
18Court 2PRO men
ARTSRB
11Pool B
5:20 PM
GrizzliesSRB
9Court 3PRO men
3x3 Stara PazovaSRB
17Pool F
5:20 PM
43SRB
21Court 4PRO men
BAMBISRB
3Pool H
5:20 PM
3x3 Autokuca SekulicSRB
20Court 1PRO men
Cest la vieSRB
16Pool C
5:40 PM
BROX 3x3SRB
21Court 1PRO men
Logini drugariSRB
10Pool G
5:40 PM
3X3 INDSRB
LCourt 3PRO men
Gorazd PolicSRB
WPool G
5:40 PM
3x3 UgljevikSRB
LCourt 2PRO men
KošutnjakSRB
WPool H
6:00 PM
Džakovi 3x3SRB
21Court 1PRO men
KošutnjakSRB
15Last 16
6:00 PM
3x3 S.MitrovicaSRB
18Court 3PRO men
BATAJNICA 3X3SRB
13Last 16
6:00 PM
ZmajeviSRB
21Court 4PRO men
Gorazd PolicSRB
11Last 16
6:00 PM
3x3 Autokuca SekulicSRB
21Court 2PRO men
3x3 Stara PazovaSRB
13Last 16
6:20 PM
BROX 3x3SRB
21Court 1PRO men
ARTSRB
14Last 16
6:20 PM
Just to get a repSRB
19Court 2PRO men
DominejtSRB
17Last 16
6:20 PM
Ralja IntergalakticSRB
21Court 3PRO men
Cest la vieSRB
14Last 16
6:20 PM
43SRB
21Court 4PRO men
DinosaurusiSRB
17Last 16
6:40 PM
3x3 S.MitrovicaSRB
14Court 2PRO men
Ralja IntergalakticSRB
20Quarter-Finals
6:40 PM
Džakovi 3x3SRB
21Court 1PRO men
BROX 3x3SRB
19Quarter-Finals
7:00 PM
3x3 Autokuca SekulicSRB
21Court 1PRO men
Just to get a repSRB
12Quarter-Finals
7:00 PM
ZmajeviSRB
18Court 2PRO men
43SRB
21Quarter-Finals
7:20 PM
Džakovi 3x3SRB
21Court 1PRO men
3x3 Autokuca SekulicSRB
17Semi-Finals
7:40 PM
Ralja IntergalakticSRB
21Court 1PRO men
43SRB
8Semi-Finals
8:00 PM
UKRAINE U23SRB
12Court 1QUEEN
UkraineSRB
8Final
8:20 PM
Džakovi 3x3SRB
18Court 1PRO men
Ralja IntergalakticSRB
17Final

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.

Learn more