Street Game

Odessa, Ukraine

Saturday, June 2, 2018 - Sunday, June 3, 2018

Schedule

Jun 2, 2018
9:00 AM
MEXUKR
13Court #01Мужчины
SnickersUKR
11Pool A
9:00 AM
МОБІUKR
10Court #02Женщины
Error 404UKR
3Pool A
9:10 AM
Новая КаховкаUKR
16Court #01Мужчины
DevilsUKR
8Pool B
9:15 AM
БогидракUKR
9Court #02Женщины
D.A.SUKR
8Pool A
9:20 AM
ТуристыUKR
14Court #01Мужчины
Ребята ПетровичаUKR
8Pool C
9:30 AM
ШишкосушильщикиUKR
17Court #01Мужчины
Коты БаюныUKR
2Pool D
9:30 AM
Error 404UKR
8Court #02Женщины
D.A.SUKR
15Pool A
9:40 AM
ГрачиUKR
7Court #01Мужчины
Pink DolFinsUKR
5Pool E
9:45 AM
МОБІUKR
8Court #02Женщины
БогидракUKR
9Pool A
9:50 AM
БЕЛЫЕ ДИКИЕ КОНИUKR
19Court #01Мужчины
BasketTeamUKR
6Pool F
10:00 AM
220UKR
15Court #01Мужчины
MalinkaUKR
17Pool G
10:00 AM
БогидракUKR
9Court #02Женщины
Error 404UKR
7Pool A
10:10 AM
Желейный человекUKR
7Court #01Мужчины
HellraisersUKR
8Pool H
10:15 AM
D.A.SUKR
8Court #02Женщины
МОБІUKR
4Pool A
10:20 AM
Есть чё?UKR
10Court #01Мужчины
Power RangersUKR
1Pool I
10:30 AM
Привет, АндрейUKR
16Court #01Мужчины
SnickersUKR
6Pool A
10:30 AM
БогидракUKR
13Court #02Женщины
Error 404UKR
5Semi-Finals
10:40 AM
FOXUKR
13Court #01Мужчины
DevilsUKR
8Pool B
10:40 AM
D.A.SUKR
20Court #02Женщины
МОБІUKR
16Semi-Finals
10:50 AM
NAVYUKR
3Court #01Мужчины
Ребята ПетровичаUKR
6Pool C
10:50 AM
БогидракUKR
16Court #02Женщины
D.A.SUKR
4Final
11:00 AM
StormUKR
14Court #01Мужчины
Коты БаюныUKR
10Pool D
11:10 AM
Да ладно!UKR
7Court #01Мужчины
Pink DolFinsUKR
11Pool E
11:20 AM
Три НитиUKR
7Court #01Мужчины
BasketTeamUKR
5Pool F
11:30 AM
Ребята ПошумимUKR
11Court #01Мужчины
MalinkaUKR
14Pool G
11:40 AM
VMSUKR
10Court #01Мужчины
HellraisersUKR
12Pool H
11:50 AM
СинхрофазатронUKR
10Court #01Мужчины
Power RangersUKR
9Pool I
12:00 PM
MEXUKR
10Court #01Мужчины
Привет, АндрейUKR
4Pool A
12:10 PM
Новая КаховкаUKR
18Court #01Мужчины
FOXUKR
10Pool B
12:20 PM
ТуристыUKR
8Court #01Мужчины
NAVYUKR
3Pool C
12:30 PM
ШишкосушильщикиUKR
14Court #01Мужчины
StormUKR
6Pool D
12:40 PM
ГрачиUKR
20Court #01Мужчины
Да ладно!UKR
16Pool E
12:50 PM
БЕЛЫЕ ДИКИЕ КОНИUKR
21Court #01Мужчины
Три НитиUKR
11Pool F
1:00 PM
220UKR
17Court #01Мужчины
Ребята ПошумимUKR
13Pool G
1:10 PM
Желейный человекUKR
15Court #01Мужчины
VMSUKR
5Pool H
1:20 PM
Есть чё?UKR
17Court #01Мужчины
СинхрофазатронUKR
1Pool I
1:35 PM
HellraisersUKR
10Court #01Мужчины
Есть чё?UKR
12Last 16
1:45 PM
MEXUKR
12Court #01Мужчины
Есть чё?UKR
11Quarter-Finals
1:55 PM
ГрачиUKR
8Court #01Мужчины
ШишкосушильщикиUKR
11Quarter-Finals
2:05 PM
ТуристыUKR
8Court #01Мужчины
БЕЛЫЕ ДИКИЕ КОНИUKR
14Quarter-Finals
2:15 PM
MalinkaUKR
12Court #01Мужчины
Новая КаховкаUKR
10Quarter-Finals
2:25 PM
MEXUKR
15Court #01Мужчины
ШишкосушильщикиUKR
12Semi-Finals
2:35 PM
БЕЛЫЕ ДИКИЕ КОНИUKR
15Court #01Мужчины
MalinkaUKR
10Semi-Finals
2:45 PM
MEXUKR
11Court #01Мужчины
БЕЛЫЕ ДИКИЕ КОНИUKR
15Final
Jun 3, 2018
9:00 AM
Пацыкы з МыкалаівуUKR
15Court #01Юноши U-18
Blackout MonkeysUKR
1Pool A
9:00 AM
Плохие парниUKR
10Court #02U-12
10 кварталUKR
5Pool A
9:10 AM
Юг-ДюшкаUKR
10Court #02U-14
LasunkaUKR
15Pool A
9:10 AM
ЛёняUKR
17Court #01Юноши U-18
ДесяткаUKR
11Pool B
9:20 AM
Кривой РогUKR
11Court #01Юноши U-18
Лысина ЛебронаUKR
6Pool C
9:25 AM
ЛасточкиUKR
2Court #02U-12
Big BolerUKR
13Pool A
9:30 AM
intoSANAUKR
5Court #01Юноши U-18
KFCUKR
3Pool D
9:35 AM
ШтормUKR
13Court #02U-14
ЧайкаUKR
10Pool C
9:40 AM
Groove Street 4-LifeUKR
5Court #01Юноши U-18
Young TeamUKR
6Pool D
9:45 AM
МОБІUKR
0Court #02U-12
Плохие парниUKR
16Pool A
9:50 AM
КайфарикиUKR
5Court #01Юноши U-18
Blackout MonkeysUKR
3Pool A
9:55 AM
ОБШUKR
9Court #02U-14
Плохие парниUKR
3Pool B
10:00 AM
DEMONS ON SPEED DIALUKR
2Court #01Юноши U-18
ДесяткаUKR
16Pool B
10:10 AM
РефрижераторUKR
22Court #01Юноши U-18
Лысина ЛебронаUKR
8Pool C
10:15 AM
10 кварталUKR
5Court #02U-12
ЛасточкиUKR
7Pool A
10:20 AM
KFCUKR
8Court #01Юноши U-18
Young TeamUKR
5Pool D
10:25 AM
ПтеродактелиUKR
9Court #02U-14
ШтормUKR
7Pool C
10:30 AM
intoSANAUKR
8Court #01Юноши U-18
Groove Street 4-LifeUKR
6Pool D
10:35 AM
ЛасточкиUKR
5Court #02U-12
МОБІUKR
2Pool A
10:40 AM
Пацыкы з МыкалаівуUKR
6Court #01Юноши U-18
КайфарикиUKR
11Pool A
10:45 AM
DurasellUKR
14Court #02U-14
LasunkaUKR
10Pool A
10:50 AM
ЛёняUKR
18Court #01Юноши U-18
DEMONS ON SPEED DIALUKR
4Pool B
10:55 AM
Big BolerUKR
9Court #02U-12
10 кварталUKR
3Pool A
11:00 AM
Кривой РогUKR
10Court #01Юноши U-18
РефрижераторUKR
12Pool C
11:05 AM
WМарсельUKR
4Court #02U-14
ПтеродактелиUKR
16Pool C
11:10 AM
Groove Street 4-LifeUKR
7Court #01Юноши U-18
KFCUKR
10Pool D
11:15 AM
МОБІUKR
1Court #02U-12
Big BolerUKR
9Pool A
11:20 AM
Young TeamUKR
6Court #01Юноши U-18
intoSANAUKR
12Pool D
11:25 AM
Young TeamUKR
8Court #02U-14
Плохие парниUKR
4Pool B
11:30 AM
КайфарикиUKR
16Court #01Юноши U-18
Кривой РогUKR
11Quarter-Finals
11:35 AM
Big BolerUKR
7Court #02U-12
Плохие парниUKR
6Pool A
11:40 AM
intoSANAUKR
21Court #01Юноши U-18
ДесяткаUKR
15Quarter-Finals
11:45 AM
WМарсельUKR
9Court #02U-14
ЧайкаUKR
13Pool C
11:50 AM
ЛёняUKR
13Court #01Юноши U-18
KFCUKR
6Quarter-Finals
11:55 AM
Плохие парниUKR
5Court #02U-12
ЛасточкиUKR
2Pool A
12:00 PM
РефрижераторUKR
9Court #01Юноши U-18
Пацыкы з МыкалаівуUKR
7Quarter-Finals
12:05 PM
Юг-ДюшкаUKR
13Court #02U-14
DurasellUKR
10Pool A
12:10 PM
КайфарикиUKR
12Court #01Юноши U-18
intoSANAUKR
10Semi-Finals
12:15 PM
10 кварталUKR
7Court #02U-12
МОБІUKR
5Pool A
12:20 PM
ЛёняUKR
19Court #01Юноши U-18
РефрижераторUKR
12Semi-Finals
12:25 PM
ОБШUKR
12Court #02U-14
Young TeamUKR
11Pool B
12:30 PM
КайфарикиUKR
9Court #01Юноши U-18
ЛёняUKR
21Final
12:35 PM
ЧайкаUKR
3Court #02U-14
ПтеродактелиUKR
9Pool C
12:45 PM
ШтормUKR
10Court #02U-14
WМарсельUKR
6Pool C
12:55 PM
Big BolerUKR
13Court #02U-12
10 кварталUKR
2Semi-Finals
1:05 PM
Плохие парниUKR
8Court #02U-12
ЛасточкиUKR
6Semi-Finals
1:15 PM
Big BolerUKR
7Court #02U-12
Плохие парниUKR
4Final
1:25 PM
LasunkaUKR
19Court #02U-14
ШтормUKR
16Semi-Finals
1:35 PM
ОБШUKR
7Court #02U-14
ПтеродактелиUKR
5Semi-Finals
1:45 PM
LasunkaUKR
14Court #02U-14
ОБШUKR
6Final

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.

Learn more