Mistrzostwa Strefy Pomorskie - Warmińsko-Mazurskie 2023

Gdynia, Pomorskie, Poland

Sunday, April 16, 2023 - Monday, April 17, 2023

Overview

Overview

Pierwsza kwalifikacja tegorocznych Młodzieżowych Mistrzostw Polski 3x3, Mistrzostwa strefy Pomorskie - Warmińsko-Mazurskie odbędzie się w dniach 16-17 kwietnia w Gdyni.
Nowa formuła Młodzieżowych Mistrzostw Polski wyznacza dwie drogi do turnieju finałowego. Pierwsza to FINAŁY STREFOWE. Z tych turniejów awans uzyskują najlepsze zespoły z poszczególnych stref. Najlepsze zespoły ze strefy, niekoniecznie zwycięzcy turniejów, ponieważ w finałach strefowych mogą grać zespoły spoza strefy. Druga droga to klasyfikacja GRAND PRIX. Punkty do tej klasyfikacji można zdobywać na finałach strefowych oraz turniejach Grand Prix.

Zanim ruszy cykl GRAND PRIX my zapraszamy na Finał Strefy Pomorskie – Warmińsko-Mazurskie, który odbędzie się w dniach 16 i 17 kwietnia 2023. W niedzielę (16.04) zagrają drużyny U15K, U15M i U17K, dzień później w poniedziałek (17.04) zagrają drużyny U17M, U23K i U23M. Zgłoszenia do turnieju przyjmowane będą do 12 kwietnia 2023. W turnieju mogą uczestniczyć zespoły klubowe. Kluby z terenu Pomorskiego i Warmińsko-Mazurskiego zgłaszają się przesyłając mailowo na adres biuro@pozkosz.com druk 17B oraz zgłosić zespół za pośrednictwem strony FIBA 3x3 PLAY. Jeżeli w zespole znajdują się zawodnicy z innego klubu niż ten który zgłasza drużynę konieczne jest załączenie druku 5 i 05a (na 7 dni przed turniejem). Zawodnicy, którzy nie posiadają rejestracji w systemie FIBA 3x3 powinni dokonać w nim rejestracji przed przesłaniem druku 17b na POZKosz. Opłata zgłoszeniowa od zespołu wynosi 100 zł płatne po wystawieniu faktury przez POZKosz. Zespoły spoza strefy zgłaszają się tą samą procedurą z jedną różnicą. Opłata wynosi 200 zł i musi być wpłacona na konto POZKosz w momencie dokonywania zgłoszenia.
W każdej kategorii planowany jest udział maksymalnie 16 drużyn. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Organizator rezerwuje 3/4 miejsc z turnieju dla drużyn ze strefy. System rozgrywek zostanie podany po zakończeniu zgłoszeń. Każda kategoria będzie grała w jednym dniu. Każdy klub może zgłosić dowolną liczbę drużyn, ale trzeba pamiętać o zapisach ograniczających udział zawodników w całości cyklu. Do finałów może awansować nie więcej niż dwa zespoły z jednego klubu.
Zapraszamy! Możecie być pierwszą drużyną która wywalczy udział w finałach Młodzieżowych Mistrzostw Polski 2023!

Info

Info
Court types2 hardwood courts
Teams in event72
DateApr 16, 2023 - Apr 17, 2023
LocationGdynia, Pomorskie, Poland
AddressOlimpijska 5

Pomorski Okręgowy Związek Koszykówki

Organizer since

2022-02-22

Organized events

6

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.

Learn more