LOTTO 3x3 QUEST 2018 - QT 1 - Ostrów Mazowiecka

Ostrów Mazowiecka, Poland

Saturday, June 16, 2018 - Sunday, June 17, 2018

Schedule

Jun 16, 2018
2:20 PM
3x3 WarszawaPOL
21Court 1Kategoria OPEN Mężczyzn
Cool Team OstrówPOL
15Pool A
2:20 PM
420POL
21Court 3Kategoria OPEN Mężczyzn
Torpeda KomorowoPOL
11Pool C
2:20 PM
KU CHWALE - ZELÓWPOL
21Court 2Kategoria OPEN Mężczyzn
Co ja robię tuPOL
12Pool B
2:45 PM
Hutnik WarsawPOL
18Court 3Kategoria OPEN Mężczyzn
BIAWAR BIAŁYSTOKPOL
19Pool B
2:45 PM
Imperium 3x3 OtwockPOL
21Court 1Kategoria OPEN Mężczyzn
Omega Team OstrówPOL
7Pool C
2:45 PM
Sokoly 3x3 OstrówPOL
16Court 2Kategoria OPEN Mężczyzn
Gruby Ich ZjePOL
15Pool A
3:10 PM
HW PlanetCashTeamPOL
21Court 1Kategoria OPEN Mężczyzn
KU CHWALE - ZELÓWPOL
10Pool B
3:10 PM
StudioBudzaPOL
21Court 3Kategoria OPEN Mężczyzn
3x3 WarszawaPOL
16Pool A
3:10 PM
Team WarsawPOL
21Court 2Kategoria OPEN Mężczyzn
420POL
9Pool C
3:35 PM
Torpeda KomorowoPOL
13Court 1Kategoria OPEN Mężczyzn
Imperium 3x3 OtwockPOL
17Pool C
3:35 PM
Cool Team OstrówPOL
12Court 2Kategoria OPEN Mężczyzn
Sokoly 3x3 OstrówPOL
22Pool A
3:35 PM
Co ja robię tuPOL
13Court 3Kategoria OPEN Mężczyzn
Hutnik WarsawPOL
21Pool B
4:00 PM
Team WarsawPOL
22Court 2Kategoria OPEN Mężczyzn
Omega Team OstrówPOL
5Pool C
4:00 PM
HW PlanetCashTeamPOL
22Court 3Kategoria OPEN Mężczyzn
BIAWAR BIAŁYSTOKPOL
10Pool B
4:00 PM
StudioBudzaPOL
20Court 1Kategoria OPEN Mężczyzn
Gruby Ich ZjePOL
21Pool A
4:45 PM
420POL
17Court 1Kategoria OPEN Mężczyzn
Imperium 3x3 OtwockPOL
8Pool C
4:45 PM
3x3 WarszawaPOL
21Court 2Kategoria OPEN Mężczyzn
Sokoly 3x3 OstrówPOL
18Pool A
4:45 PM
KU CHWALE - ZELÓWPOL
18Court 3Kategoria OPEN Mężczyzn
Hutnik WarsawPOL
17Pool B
5:10 PM
BIAWAR BIAŁYSTOKPOL
22Court 2Kategoria OPEN Mężczyzn
Co ja robię tuPOL
6Pool B
5:10 PM
Omega Team OstrówPOL
22Court 3Kategoria OPEN Mężczyzn
Torpeda KomorowoPOL
14Pool C
5:10 PM
Gruby Ich ZjePOL
18Court 1Kategoria OPEN Mężczyzn
Cool Team OstrówPOL
14Pool A
5:35 PM
Hutnik WarsawPOL
21Court 1Kategoria OPEN Mężczyzn
HW PlanetCashTeamPOL
19Pool B
5:35 PM
Sokoly 3x3 OstrówPOL
16Court 3Kategoria OPEN Mężczyzn
StudioBudzaPOL
21Pool A
5:35 PM
Imperium 3x3 OtwockPOL
11Court 2Kategoria OPEN Mężczyzn
Team WarsawPOL
22Pool C
6:00 PM
Gruby Ich ZjePOL
6Court 1Kategoria OPEN Mężczyzn
3x3 WarszawaPOL
22Pool A
6:00 PM
BIAWAR BIAŁYSTOKPOL
12Court 2Kategoria OPEN Mężczyzn
KU CHWALE - ZELÓWPOL
20Pool B
6:00 PM
Omega Team OstrówPOL
15Court 3Kategoria OPEN Mężczyzn
420POL
21Pool C
6:25 PM
Co ja robię tuPOL
12Court 1Kategoria OPEN Mężczyzn
HW PlanetCashTeamPOL
22Pool B
6:25 PM
Cool Team OstrówPOL
15Court 2Kategoria OPEN Mężczyzn
StudioBudzaPOL
21Pool A
6:25 PM
Torpeda KomorowoPOL
13Court 3Kategoria OPEN Mężczyzn
Team WarsawPOL
21Pool C
7:00 PM
StudioBudzaPOL
16Court 1Kategoria OPEN Mężczyzn
420POL
13Quarter-Finals
7:00 PM
KU CHWALE - ZELÓWPOL
15Court 2Kategoria OPEN Mężczyzn
Sokoly 3x3 OstrówPOL
16Quarter-Finals
7:25 PM
Team WarsawPOL
21Court 1Kategoria OPEN Mężczyzn
BIAWAR BIAŁYSTOKPOL
8Quarter-Finals
7:25 PM
HW PlanetCashTeamPOL
21Court 2Kategoria OPEN Mężczyzn
3x3 WarszawaPOL
11Quarter-Finals
7:50 PM
StudioBudzaPOL
21Court 1Kategoria OPEN Mężczyzn
Sokoly 3x3 OstrówPOL
10Semi-Finals
7:50 PM
HW PlanetCashTeamPOL
16Court 2Kategoria OPEN Mężczyzn
Team WarsawPOL
21Semi-Finals
8:15 PM
StudioBudzaPOL
21Court 1Kategoria OPEN Mężczyzn
Team WarsawPOL
18Final
Jun 17, 2018
1:00 PM
Omega Team OstrówPOL
21Court 1Kategoria U23 Mężczyzn
WWL SquadPOL
15Pool A
1:00 PM
Fun4POL
7Court 2Kategoria U23 Mężczyzn
Płertoriko ZambrówPOL
11Pool A
1:20 PM
Gruby i PrzyjacielePOL
21Court 2Kategoria U18 Mężczyzn
TSK Roś Pisz 3x3POL
19Pool A
1:20 PM
Orlikowe PasyżotyPOL
16Court 1Kategoria U18 Mężczyzn
Homo sapiensPOL
14Pool A
1:40 PM
PGE MKK SiedlcePOL
21Court 2Kategoria OPEN Kobiet
Chyba TyPOL
9Pool A
1:40 PM
3cityTeamPOL
21Court 1Kategoria OPEN Kobiet
IniemamocnePOL
3Pool A
2:00 PM
Fun4POL
4Court 1Kategoria U23 Mężczyzn
Hutnik WarsawPOL
21Pool A
2:00 PM
Płertoriko ZambrówPOL
15Court 2Kategoria U23 Mężczyzn
WWL SquadPOL
21Pool A
2:20 PM
Orlikowe PasyżotyPOL
21Court 1Kategoria U18 Mężczyzn
Gruby i PrzyjacielePOL
16Pool A
2:20 PM
Homo sapiensPOL
20Court 2Kategoria U18 Mężczyzn
TSK Roś Pisz 3x3POL
12Pool A
2:40 PM
3cityTeamPOL
20Court 1Kategoria OPEN Kobiet
PGE MKK SiedlcePOL
17Pool A
2:40 PM
IniemamocnePOL
4Court 2Kategoria OPEN Kobiet
Chyba TyPOL
22Pool A
3:00 PM
Hutnik WarsawPOL
21Court 1Kategoria U23 Mężczyzn
Omega Team OstrówPOL
13Pool A
3:00 PM
WWL SquadPOL
17Court 2Kategoria U23 Mężczyzn
Fun4POL
9Pool A
3:20 PM
TSK Roś Pisz 3x3POL
16Court 1Kategoria U18 Mężczyzn
Orlikowe PasyżotyPOL
13Pool A
3:20 PM
Gruby i PrzyjacielePOL
11Court 2Kategoria U18 Mężczyzn
Homo sapiensPOL
12Pool A
3:40 PM
Chyba TyPOL
12Court 1Kategoria OPEN Kobiet
3cityTeamPOL
16Pool A
3:40 PM
PGE MKK SiedlcePOL
21Court 2Kategoria OPEN Kobiet
IniemamocnePOL
5Pool A
4:00 PM
Hutnik WarsawPOL
22Court 1Kategoria U23 Mężczyzn
Płertoriko ZambrówPOL
14Pool A
4:00 PM
Omega Team OstrówPOL
21Court 2Kategoria U23 Mężczyzn
Fun4POL
8Pool A
4:40 PM
Orlikowe PasyżotyPOL
18Court 1Kategoria U18 Mężczyzn
TSK Roś Pisz 3x3POL
19Semi-Finals
4:40 PM
Homo sapiensPOL
21Court 2Kategoria U18 Mężczyzn
Gruby i PrzyjacielePOL
10Semi-Finals
5:00 PM
WWL SquadPOL
5Court 1Kategoria U23 Mężczyzn
Hutnik WarsawPOL
21Pool A
5:00 PM
Płertoriko ZambrówPOL
14Court 2Kategoria U23 Mężczyzn
Omega Team OstrówPOL
17Pool A
5:20 PM
3cityTeamPOL
21Court 1Kategoria OPEN Kobiet
IniemamocnePOL
6Semi-Finals
5:20 PM
PGE MKK SiedlcePOL
18Court 2Kategoria OPEN Kobiet
Chyba TyPOL
13Semi-Finals
5:40 PM
TSK Roś Pisz 3x3POL
10Court 1Kategoria U18 Mężczyzn
Homo sapiensPOL
21Final
6:00 PM
Hutnik WarsawPOL
21Court 1Kategoria U23 Mężczyzn
Płertoriko ZambrówPOL
0Semi-Finals
6:00 PM
Omega Team OstrówPOL
12Court 2Kategoria U23 Mężczyzn
WWL SquadPOL
10Semi-Finals
6:20 PM
3cityTeamPOL
14Court 1Kategoria OPEN Kobiet
PGE MKK SiedlcePOL
16Final
6:40 PM
Hutnik WarsawPOL
21Court 1Kategoria U23 Mężczyzn
Omega Team OstrówPOL
9Final

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.

Learn more