25. Top bumbas 1. posms

Madona, Latvia

Sunday, June 10, 2018

Schedule

Jun 10, 2018
3:00 PM
Curry TeamLAT
6Nr. 1U10 grupa (2008. g. dz. un jaunāki)
ĒrgļiLAT
2Pool A
3:00 PM
GulceLAT
11Nr. 3U14 grupa (2004. g. dz. un jaunāki)
PetroviLAT
1Pool A
3:00 PM
Beķerīša pīrādziņiLAT
11Nr. 2U12 grupa (2006. g. dz. un jaunāki)
ĒrgļiLAT
4Pool A
3:10 PM
MonstriLAT
11Nr. 2U12 grupa (2006. g. dz. un jaunāki)
NazīšiLAT
5Pool A
3:10 PM
Jordan TeamLAT
5Nr. 1U10 grupa (2008. g. dz. un jaunāki)
ĒrgļiLAT
3Pool A
3:10 PM
Rozes smirdLAT
11Nr. 3U14 grupa (2004. g. dz. un jaunāki)
New York KnicksLAT
3Pool A
3:20 PM
PetroviLAT
9Nr. 3U14 grupa (2004. g. dz. un jaunāki)
Rozes smirdLAT
11Pool A
3:20 PM
Curry TeamLAT
1Nr. 1U10 grupa (2008. g. dz. un jaunāki)
Jordan TeamLAT
3Pool A
3:20 PM
2+1LAT
10Nr. 2U12 grupa (2006. g. dz. un jaunāki)
Leģendārais 4nieksLAT
11Pool A
3:30 PM
ĒrgļiLAT
11Nr. 2U12 grupa (2006. g. dz. un jaunāki)
Leģendārais 4nieksLAT
8Pool A
3:30 PM
Mazie bukiLAT
2Nr. 3U14 grupa (2004. g. dz. un jaunāki)
GulceLAT
11Pool A
3:30 PM
Curry TeamLAT
5Nr. 1U10 grupa (2008. g. dz. un jaunāki)
ĒrgļiLAT
4Semi-Finals
3:40 PM
Jordan TeamLAT
4Nr. 1U10 grupa (2008. g. dz. un jaunāki)
Curry TeamLAT
5Final
3:40 PM
NazīšiLAT
4Nr. 2U12 grupa (2006. g. dz. un jaunāki)
2+1LAT
11Pool A
3:40 PM
Rozes smirdLAT
11Nr. 3U14 grupa (2004. g. dz. un jaunāki)
Mazie bukiLAT
9Pool A
3:50 PM
Beķerīša pīrādziņiLAT
11Nr. 2U12 grupa (2006. g. dz. un jaunāki)
MonstriLAT
8Pool A
3:50 PM
New York KnicksLAT
11Nr. 3U14 grupa (2004. g. dz. un jaunāki)
PetroviLAT
6Pool A
4:00 PM
MonstriLAT
11Nr. 2U12 grupa (2006. g. dz. un jaunāki)
ĒrgļiLAT
6Pool A
4:00 PM
Mazie bukiLAT
11Nr. 3U14 grupa (2004. g. dz. un jaunāki)
New York KnicksLAT
10Pool A
4:10 PM
GulceLAT
11Nr. 3U14 grupa (2004. g. dz. un jaunāki)
Rozes smirdLAT
2Pool A
4:10 PM
2+1LAT
7Nr. 2U12 grupa (2006. g. dz. un jaunāki)
Beķerīša pīrādziņiLAT
11Pool A
4:20 PM
Leģendārais 4nieksLAT
11Nr. 2U12 grupa (2006. g. dz. un jaunāki)
NazīšiLAT
4Pool A
4:20 PM
New York KnicksLAT
6Nr. 3U14 grupa (2004. g. dz. un jaunāki)
GulceLAT
11Pool A
4:30 PM
ĒrgļiLAT
7Nr. 2U12 grupa (2006. g. dz. un jaunāki)
NazīšiLAT
11Pool A
4:30 PM
PetroviLAT
2Nr. 3U14 grupa (2004. g. dz. un jaunāki)
Mazie bukiLAT
11Pool A
4:40 PM
Beķerīša pīrādziņiLAT
11Nr. 2U12 grupa (2006. g. dz. un jaunāki)
Leģendārais 4nieksLAT
4Pool A
4:40 PM
GulceLAT
11Nr. 3U14 grupa (2004. g. dz. un jaunāki)
New York KnicksLAT
2Semi-Finals
4:50 PM
MonstriLAT
11Nr. 2U12 grupa (2006. g. dz. un jaunāki)
2+1LAT
8Pool A
4:50 PM
Rozes smirdLAT
11Nr. 3U14 grupa (2004. g. dz. un jaunāki)
Mazie bukiLAT
9Semi-Finals
5:00 PM
New York KnicksLAT
9Nr. 3U14 grupa (2004. g. dz. un jaunāki)
Mazie bukiLAT
113rd place
5:00 PM
2+1LAT
11Nr. 2U12 grupa (2006. g. dz. un jaunāki)
ĒrgļiLAT
1Pool A
5:10 PM
GulceLAT
11Nr. 3U14 grupa (2004. g. dz. un jaunāki)
Rozes smirdLAT
4Final
5:10 PM
Leģendārais 4nieksLAT
2Nr. 2U12 grupa (2006. g. dz. un jaunāki)
MonstriLAT
11Pool A
5:20 PM
AAALAT
11Nr. 3U18 grupa (2000. g. dz. un jaunāki)
VarakļāniLAT
3Pool A
5:20 PM
NazīšiLAT
2Nr. 2U12 grupa (2006. g. dz. un jaunāki)
Beķerīša pīrādziņiLAT
11Pool A
5:30 PM
2+1LAT
8Nr. 2U12 grupa (2006. g. dz. un jaunāki)
NazīšiLAT
1Quarter-Finals
5:30 PM
Gaļas ēdājiLAT
11Nr. 3U18 grupa (2000. g. dz. un jaunāki)
Bench WarmersLAT
5Pool A
5:40 PM
Leģendārais 4nieksLAT
11Nr. 2U12 grupa (2006. g. dz. un jaunāki)
ĒrgļiLAT
1Quarter-Finals
5:40 PM
Bez sodaLAT
8Nr. 3U18 grupa (2000. g. dz. un jaunāki)
Aukstā zupaLAT
11Pool A
5:50 PM
Beķerīša pīrādziņiLAT
8Nr. 2U12 grupa (2006. g. dz. un jaunāki)
2+1LAT
2Semi-Finals
5:50 PM
VarakļāniLAT
0Nr. 3U18 grupa (2000. g. dz. un jaunāki)
Aukstā zupaLAT
11Pool A
6:00 PM
Leģendārais 4nieksLAT
4Nr. 2U12 grupa (2006. g. dz. un jaunāki)
MonstriLAT
8Semi-Finals
6:00 PM
Bench WarmersLAT
3Nr. 3U18 grupa (2000. g. dz. un jaunāki)
Bez sodaLAT
12Pool A
6:10 PM
2+1LAT
2Nr. 2U12 grupa (2006. g. dz. un jaunāki)
Leģendārais 4nieksLAT
83rd place
6:10 PM
AAALAT
9Nr. 3U18 grupa (2000. g. dz. un jaunāki)
Gaļas ēdājiLAT
12Pool A
6:20 PM
Beķerīša pīrādziņiLAT
8Nr. 2U12 grupa (2006. g. dz. un jaunāki)
MonstriLAT
4Final
6:20 PM
Gaļas ēdājiLAT
11Nr. 3U18 grupa (2000. g. dz. un jaunāki)
VarakļāniLAT
0Pool A
6:30 PM
ASK PatriaLAT
11Nr. 1Vīrieši (1999. g. dz. un vecāki)
ZaļieLAT
3Pool A
6:30 PM
VitrīnasLAT
11Nr. 2Vīrieši (1999. g. dz. un vecāki)
ĻaudonaLAT
9Pool B
6:30 PM
Bez sodaLAT
10Nr. 3U18 grupa (2000. g. dz. un jaunāki)
AAALAT
11Pool A
6:40 PM
Nē, nu tādā ziņā jāLAT
9Nr. 1Vīrieši (1999. g. dz. un vecāki)
Laikam no sākuma j.LAT
11Pool A
6:40 PM
IzglītībaLAT
11Nr. 2Vīrieši (1999. g. dz. un vecāki)
BračkasLAT
5Pool B
6:40 PM
Aukstā zupaLAT
11Nr. 3U18 grupa (2000. g. dz. un jaunāki)
Bench WarmersLAT
2Pool A
6:50 PM
KalniņiLAT
8Nr. 1Vīrieši (1999. g. dz. un vecāki)
Sparta LogisticsLAT
11Pool A
6:50 PM
VarakļāniLAT
5Nr. 3U18 grupa (2000. g. dz. un jaunāki)
Bench WarmersLAT
11Pool A
6:50 PM
BK LazdukalnsLAT
9Nr. 2Vīrieši (1999. g. dz. un vecāki)
DivarpusLAT
11Pool B
7:00 PM
AAALAT
11Nr. 3U18 grupa (2000. g. dz. un jaunāki)
Aukstā zupaLAT
9Pool A
7:00 PM
ZaļieLAT
3Nr. 1Vīrieši (1999. g. dz. un vecāki)
Sparta LogisticsLAT
11Pool A
7:00 PM
ĻaudonaLAT
4Nr. 2Vīrieši (1999. g. dz. un vecāki)
DivarpusLAT
11Pool B
7:10 PM
BračkasLAT
10Nr. 2Vīrieši (1999. g. dz. un vecāki)
BK LazdukalnsLAT
11Pool B
7:10 PM
Gaļas ēdājiLAT
11Nr. 3U18 grupa (2000. g. dz. un jaunāki)
Bez sodaLAT
7Pool A
7:10 PM
Laikam no sākuma j.LAT
11Nr. 1Vīrieši (1999. g. dz. un vecāki)
KalniņiLAT
8Pool A
7:20 PM
Bez sodaLAT
11Nr. 3U18 grupa (2000. g. dz. un jaunāki)
VarakļāniLAT
0Pool A
7:20 PM
ASK PatriaLAT
10Nr. 1Vīrieši (1999. g. dz. un vecāki)
Nē, nu tādā ziņā jāLAT
11Pool A
7:20 PM
VitrīnasLAT
10Nr. 2Vīrieši (1999. g. dz. un vecāki)
IzglītībaLAT
11Pool B
7:30 PM
IzglītībaLAT
11Nr. 2Vīrieši (1999. g. dz. un vecāki)
ĻaudonaLAT
7Pool B
7:30 PM
Nē, nu tādā ziņā jāLAT
11Nr. 1Vīrieši (1999. g. dz. un vecāki)
ZaļieLAT
3Pool A
7:30 PM
Aukstā zupaLAT
12Nr. 3U18 grupa (2000. g. dz. un jaunāki)
Gaļas ēdājiLAT
10Pool A
7:40 PM
BK LazdukalnsLAT
4Nr. 2Vīrieši (1999. g. dz. un vecāki)
VitrīnasLAT
11Pool B
7:40 PM
Bench WarmersLAT
9Nr. 3U18 grupa (2000. g. dz. un jaunāki)
AAALAT
11Pool A
7:40 PM
KalniņiLAT
11Nr. 1Vīrieši (1999. g. dz. un vecāki)
ASK PatriaLAT
6Pool A
7:50 PM
Sparta LogisticsLAT
4Nr. 1Vīrieši (1999. g. dz. un vecāki)
Laikam no sākuma j.LAT
11Pool A
7:50 PM
DivarpusLAT
11Nr. 2Vīrieši (1999. g. dz. un vecāki)
BračkasLAT
2Pool B
7:50 PM
Bez sodaLAT
11Nr. 3U18 grupa (2000. g. dz. un jaunāki)
Bench WarmersLAT
3Quarter-Finals
8:00 PM
ĻaudonaLAT
11Nr. 2Vīrieši (1999. g. dz. un vecāki)
BračkasLAT
2Pool B
8:00 PM
AAALAT
11Nr. 3U18 grupa (2000. g. dz. un jaunāki)
VarakļāniLAT
1Quarter-Finals
8:00 PM
ZaļieLAT
1Nr. 1Vīrieši (1999. g. dz. un vecāki)
Laikam no sākuma j.LAT
11Pool A
8:10 PM
ASK PatriaLAT
5Nr. 1Vīrieši (1999. g. dz. un vecāki)
Sparta LogisticsLAT
11Pool A
8:10 PM
Gaļas ēdājiLAT
10Nr. 3U18 grupa (2000. g. dz. un jaunāki)
Bez sodaLAT
12Semi-Finals
8:10 PM
VitrīnasLAT
5Nr. 2Vīrieši (1999. g. dz. un vecāki)
DivarpusLAT
11Pool B
8:20 PM
Nē, nu tādā ziņā jāLAT
11Nr. 1Vīrieši (1999. g. dz. un vecāki)
KalniņiLAT
7Pool A
8:20 PM
AAALAT
8Nr. 3U18 grupa (2000. g. dz. un jaunāki)
Aukstā zupaLAT
11Semi-Finals
8:20 PM
IzglītībaLAT
11Nr. 2Vīrieši (1999. g. dz. un vecāki)
BK LazdukalnsLAT
4Pool B
8:30 PM
KalniņiLAT
11Nr. 1Vīrieši (1999. g. dz. un vecāki)
ZaļieLAT
0Pool A
8:30 PM
BK LazdukalnsLAT
9Nr. 2Vīrieši (1999. g. dz. un vecāki)
ĻaudonaLAT
11Pool B
8:30 PM
Gaļas ēdājiLAT
12Nr. 3U18 grupa (2000. g. dz. un jaunāki)
AAALAT
23rd place
8:40 PM
Sparta LogisticsLAT
4Nr. 1Vīrieši (1999. g. dz. un vecāki)
Nē, nu tādā ziņā jāLAT
12Pool A
8:40 PM
DivarpusLAT
11Nr. 2Vīrieši (1999. g. dz. un vecāki)
IzglītībaLAT
8Pool B
8:40 PM
Bez sodaLAT
10Nr. 3U18 grupa (2000. g. dz. un jaunāki)
Aukstā zupaLAT
12Final
8:50 PM
BračkasLAT
9Nr. 2Vīrieši (1999. g. dz. un vecāki)
VitrīnasLAT
11Pool B
8:50 PM
VemolsLAT
7Nr. 335+ grupa (1983. g. dz. un vecāki)
Latvija VARLAT
11Pool A
8:50 PM
Laikam no sākuma j.LAT
11Nr. 1Vīrieši (1999. g. dz. un vecāki)
ASK PatriaLAT
8Pool A
9:00 PM
Nē, nu tādā ziņā jāLAT
4Nr. 2Vīrieši (1999. g. dz. un vecāki)
VitrīnasLAT
11Quarter-Finals
9:00 PM
707.lvLAT
4Nr. 335+ grupa (1983. g. dz. un vecāki)
Latvija VARLAT
11Pool A
9:00 PM
Laikam no sākuma j.LAT
11Nr. 1Vīrieši (1999. g. dz. un vecāki)
ĻaudonaLAT
5Quarter-Finals
9:10 PM
IzglītībaLAT
11Nr. 1Vīrieši (1999. g. dz. un vecāki)
Sparta LogisticsLAT
6Quarter-Finals
9:10 PM
DivarpusLAT
11Nr. 2Vīrieši (1999. g. dz. un vecāki)
KalniņiLAT
2Quarter-Finals
9:10 PM
VemolsLAT
7Nr. 335+ grupa (1983. g. dz. un vecāki)
707.lvLAT
11Pool A
9:20 PM
Laikam no sākuma j.LAT
10Nr. 1Vīrieši (1999. g. dz. un vecāki)
IzglītībaLAT
12Semi-Finals
9:20 PM
VitrīnasLAT
11Nr. 2Vīrieši (1999. g. dz. un vecāki)
DivarpusLAT
7Semi-Finals
9:20 PM
707.lvLAT
11Nr. 335+ grupa (1983. g. dz. un vecāki)
VemolsLAT
7Semi-Finals
9:30 PM
IzglītībaLAT
11Nr. 1Vīrieši (1999. g. dz. un vecāki)
VitrīnasLAT
5Final
9:30 PM
Laikam no sākuma j.LAT
4Nr. 2Vīrieši (1999. g. dz. un vecāki)
DivarpusLAT
113rd place
9:30 PM
Latvija VARLAT
11Nr. 335+ grupa (1983. g. dz. un vecāki)
707.lvLAT
8Final

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.

Learn more