This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.

Learn more

III Circuito Paulista - Bauru

Bauru, Brazil

Sat, Sep 2, 2017 - Sun, Sep 3, 2017

Schedule

Sep 2, 2017
10:00 AM
Three Ball
4Quadra #01Sub18 Masculino
TheBig Three
9Pool C
10:00 AM
IACANGA MLK NEUTRO
2Quadra #03Sub15 Misto
IACANGA THE KINGS
21Pool B
10:00 AM
Iacanga Fuzers
2Quadra #02Sub13 Misto
GOLDEN STATE IACANGA
6Pool C
10:20 AM
JFL
11Quadra #03Sub15 Misto
IACANGA WARRIORS
2Pool A
10:20 AM
HASHTAG IACANGA
1Quadra #02Sub13 Misto
Iacanga State
4Pool B
10:40 AM
Big Three
8Quadra #03Sub15 Misto
IACANGA THE KINGS
17Pool B
10:40 AM
Tigers Iacanga
0Quadra #02Sub13 Misto
BULLS IACANGA
13Pool A
10:40 AM
IACANGA JOHNSON
8Quadra #01Sub18 Masculino
Búfalos virgens
9Pool B
11:00 AM
Titanic
10Quadra #03Sub15 Misto
IACANGA WARRIORS
5Pool A
11:00 AM
Mais ou Menos Basket
6Quadra #01Sub18 Masculino
Champs
9Pool A
11:20 AM
Big Three
6Quadra #03Sub15 Misto
IACANGA MLK NEUTRO
1Pool B
11:20 AM
Alba
16Quadra #02Sub13 Misto
GOLDEN STATE IACANGA
1Pool C
11:40 AM
The Blessed
11Quadra #01Sub18 Masculino
TheBig Three
10Pool C
11:40 AM
EHPS IACANGA
10Quadra #02Sub13 Misto
Iacanga State
2Pool B
11:40 AM
Titanic
7Quadra #03Sub15 Misto
JFL
14Pool A
12:00 PM
Trem of TDB
0(f)Quadra #01Sub18 Masculino
Búfalos virgens
WPool B
12:00 PM
IACANGA THE KINGS
9Quadra #03Sub15 Misto
Titanic
16Semi-Finals
12:00 PM
ESTRATÉGIA IACANGA
0Quadra #02Sub13 Misto
BULLS IACANGA
7Pool A
12:20 PM
JFL
15Quadra #03Sub15 Misto
Big Three
3Semi-Finals
12:20 PM
Kaninchen
5Quadra #01Sub18 Masculino
Champs
12Pool A
12:40 PM
The Blessed
9Quadra #01Sub18 Masculino
Three Ball
2Pool C
12:40 PM
EHPS IACANGA
11Quadra #02Sub13 Misto
HASHTAG IACANGA
0Pool B
12:40 PM
Big Three
3Quadra #03Sub15 Misto
IACANGA THE KINGS
73rd place
1:00 PM
Trem of TDB
0(f)Quadra #01Sub18 Masculino
IACANGA JOHNSON
WPool B
1:00 PM
Alba
19Quadra #02Sub13 Misto
Iacanga Fuzers
0Pool C
1:00 PM
JFL
14Quadra #03Sub15 Misto
Titanic
7Final
1:20 PM
IACANGA DENTEDESABRE
0Quadra #02Sub13 Misto
IACANGA THUNDER
4Pool D
1:20 PM
ESTRATÉGIA IACANGA
6Quadra #03Sub13 Misto
Tigers Iacanga
0Pool A
1:40 PM
Kaninchen
1Quadra #01Sub18 Masculino
Mais ou Menos Basket
2Pool A
1:40 PMHabilidades
1:55 PMHabilidades
2:00 PMArremesso
2:10 PM
EHPS IACANGA
2Quadra #03Sub13 Misto
Alba
20Semi-Finals
2:10 PM
BULLS IACANGA
3Quadra #02Sub13 Misto
IACANGA THUNDER
1Semi-Finals
2:15 PM
The Best Girls
16Quadra #01Adulto Feminino
HJR Streetball
1Pool B
2:30 PM
IACANGA THUNDER
4Quadra #03Sub13 Misto
EHPS IACANGA
93rd place
2:30 PM
Champs
6Quadra #02Sub18 Masculino
TheBig Three
5Semi-Finals
2:35 PM
As Gatas
9Quadra #01Adulto Feminino
Impact
6Pool A
2:50 PM
BULLS IACANGA
0Quadra #03Sub13 Misto
Alba
17Final
2:50 PM
Búfalos virgens
10Quadra #02Sub18 Masculino
The Blessed
15Semi-Finals
2:55 PM
The Old Bauru
3Quadra #01+35 Masculino
Bronx Bauru
13Semi-Finals
3:10 PM
Jacarezinho
17Quadra #02+35 Masculino
Time do Paulo
8Semi-Finals
3:10 PM
TheBig Three
12Quadra #03Sub18 Masculino
Búfalos virgens
133rd place
3:15 PM
PederneirasFRGirls
10Quadra #01Adulto Feminino
HJR Streetball
7Pool B
3:30 PM
Champs
2Quadra #03Sub18 Masculino
The Blessed
18Final
3:30 PM
The Old Bauru
3Quadra #02+35 Masculino
Time do Paulo
193rd place
3:35 PM
Black's
5Quadra #01Adulto Feminino
Impact
19Pool A
3:50 PM
Bronx Bauru
13Quadra #02+35 Masculino
Jacarezinho
2Final
3:55 PM
PederneirasFRGirls
4Quadra #01Adulto Feminino
The Best Girls
7Pool B
4:15 PM
Black's
6Quadra #01Adulto Feminino
As Gatas
11Pool A
4:35 PMArremesso
4:50 PM
As Gatas
15Quadra #01Adulto Feminino
PederneirasFRGirls
6Semi-Finals
4:50 PM
The Best Girls
15Quadra #02Adulto Feminino
Impact
13Semi-Finals
5:10 PM
PederneirasFRGirls
14Quadra #01Adulto Feminino
Impact
93rd place
5:30 PM
As Gatas
15Quadra #01Adulto Feminino
The Best Girls
14Final
Sep 3, 2017
9:00 AM
IACANGA DENTEDELEITE
6Quadra #01Sub23 Masculino
Bullscesta
10Pool A
9:00 AM
DKK
11Quadra #03Sub23 Masculino
PederneirasFireRocks
6Pool C
9:00 AM
Black Street
0(f)Quadra #02Sub23 Masculino
The GOATs
WPool B
9:20 AM
Raxão
4Quadra #01Open Masculino
Os Brothers
15Pool A
9:20 AM
1,2,3 e 4
8Quadra #02Open Masculino
BZL MARY DOTA
0Pool B
9:40 AM
Valinhos SP
14Quadra #01Sub23 Masculino
Bullscesta
1Pool A
9:40 AM
PederneirasBigTrio
2Quadra #02Sub23 Masculino
The GOATs
7Pool B
9:40 AM
Dua Basketball
3Quadra #03Sub23 Masculino
PederneirasFireRocks
6Pool C
10:00 AM
The Warriors
14Quadra #02Open Masculino
BZL MARY DOTA
4Pool B
10:00 AM
BQR
7Quadra #03Open Masculino
M.A.G-7
6Pool C
10:00 AM
OLD SHARKS IACANGA
5Quadra #01Open Masculino
Os Brothers
22Pool A
10:20 AM
Valinhos SP
15Quadra #01Sub23 Masculino
IACANGA DENTEDELEITE
10Pool A
10:20 AM
PederneirasBigTrio
WQuadra #02Sub23 Masculino
Black Street
0(f)Pool B
10:20 AM
Dua Basketball
7Quadra #03Sub23 Masculino
DKK
21Pool C
10:40 AM
The Warriors
14Quadra #02Open Masculino
1,2,3 e 4
13Pool B
10:40 AM
OLD SHARKS IACANGA
16Quadra #01Open Masculino
Raxão
10Pool A
11:00 AM
Jap team
4Quadra #01Elite
Jumpman
18Pool D
11:00 AMArremesso
11:15 AM
Valinhos SP
21Quadra #03Sub23 Masculino
PederneirasFireRocks
10Semi-Finals
11:15 AM
Os Brothers
11Quadra #02Open Masculino
OLD SHARKS IACANGA
10Semi-Finals
11:25 AM
AirBorns
0(f)Quadra #01Elite
Plasutil Basquete
WPool C
11:35 AM
The GOATs
6Quadra #03Sub23 Masculino
DKK
11Semi-Finals
11:35 AM
The Warriors
19Quadra #02Open Masculino
BQR
18Semi-Finals
11:50 AM
Corvão 83
13Quadra #01Elite
BBx3 Streetball
9Pool B
11:55 AM
PederneirasFireRocks
10Quadra #03Sub23 Masculino
The GOATs
83rd place
11:55 AM
OLD SHARKS IACANGA
17Quadra #02Open Masculino
BQR
103rd place
12:15 PM
Os Brothers
21Quadra #02Open Masculino
The Warriors
4Final
12:15 PM
Valinhos SP
14Quadra #03Sub23 Masculino
DKK
8Final
12:15 PM
Cesta de trivela
14Quadra #01Elite
Ballers ball
11Pool A
12:35 PM
Ceub/Ibira
0(f)Quadra #02Elite
Jumpman
WPool D
12:40 PM
NKB Campo Grande/MS
21Quadra #01Elite
Plasutil Basquete
18Pool C
1:00 PM
TITANS
15Quadra #02Elite
BBx3 Streetball
11Pool B
1:05 PM
Rio Preto Guarani
21Quadra #01Elite
Ballers ball
7Pool A
1:25 PM
Ceub/Ibira
0(f)Quadra #02Elite
Jap team
WPool D
1:30 PM
NKB Campo Grande/MS
WQuadra #01Elite
AirBorns
0(f)Pool C
1:50 PM
TITANS
22Quadra #02Elite
Corvão 83
7Pool B
1:55 PM
Rio Preto Guarani
18Quadra #01Elite
Cesta de trivela
9Pool A
2:20 PMArremesso
2:35 PM
NKB Campo Grande/MS
21Quadra #02Elite
Corvão 83
11Quarter-Finals
2:35 PM
Rio Preto Guarani
22Quadra #01Elite
Jap team
13Quarter-Finals
3:00 PM
TITANS
12Quadra #01Elite
Plasutil Basquete
20Quarter-Finals
3:00 PM
Jumpman
17Quadra #02Elite
Cesta de trivela
11Quarter-Finals
3:25 PMEnterrada
3:40 PM
Rio Preto Guarani
21Quadra #01Elite
NKB Campo Grande/MS
15Semi-Finals
3:40 PM
Plasutil Basquete
19Quadra #02Elite
Jumpman
11Semi-Finals
4:05 PM
Rio Preto Guarani
19Quadra #01Elite
Plasutil Basquete
12Final