Sprite 3x3 Tallinn Open 2017

Tallinn, Estonia

Saturday, July 29, 2017

Schedule

Jul 29, 2017
11:00 AM
BC StarforestEST
5BALLZYU15 BOYS
BI6 DOGZEST
11Pool C
11:00 AM
Iisaku vanuridEST
8SAKU 235+ seniors
proovEST
6Pool A
11:00 AM
EstravanEST
11SPRITE #01ELITE
BK MārupeEST
10Pool A
11:00 AM
Loro ParqueEST
9SPRITE #02U18 BOYS
Big BallersEST
3Pool A
11:00 AM
3x3 Eesti koondisEST
14TOYOTAU18 BOYS
Mardi pojadEST
9Pool B
11:00 AM
SegaverelisedEST
5NIKEU18 GIRLS
Latvija U18EST
10Pool A
11:00 AM
SiilikadEST
6SAKU 1U13+U15 GIRLS
RSKsPORTKUNDAEST
10Pool A
11:00 AM
Erkmaa KKEST
5DSVU15 BOYS
Big ballers teamEST
11Pool C
11:15 AM
Eesti 3x3 koondisEST
13NIKEU18 GIRLS
JalgpalluridEST
3Pool A
11:15 AM
Team USLUKR
11SPRITE #01ELITE
LightWeberEST
6Pool B
11:15 AM
BCTartu/ÄikesetormEST
WSPRITE #02U18 BOYS
AmatööridEST
LPool C
11:15 AM
Bad Boy'sEST
11TOYOTAU18 BOYS
LastKingsEST
5Pool A
11:15 AM
labidad (U15)EST
12SAKU 1U13+U15 GIRLS
BC STAREST
3Pool A
11:15 AM
Viimsi ValgeEST
9DSVU13 BOYS
KK KukeseenedEST
3Pool A
11:15 AM
Deckol EhitusEST
20SAKU 235+ seniors
Shit HappenEST
9Pool B
11:15 AM
Kitseküla TimokadEST
6BALLZYU15 BOYS
Big BallersEST
12Pool A
11:30 AM
RSKsPORTKUNDAEST
7SAKU 1U13+U15 GIRLS
BC STAREST
10Pool A
11:30 AM
Ghetto BasketLAT
8SPRITE #01ELITE
Rent My SkillsEST
15Pool C
11:30 AM
Latvija U18EST
11NIKEU18 GIRLS
Eesti 3x3 koondisEST
4Pool A
11:30 AM
Bc Tartu/SemuEST
5TOYOTAU18 BOYS
AnnabelEST
6Pool C
11:30 AM
BucketsSquadEST
12BALLZYU15 BOYS
Pärnu PoisidEST
3Pool B
11:30 AM
VirulasedEST
5DSVU13 BOYS
BC KalevEST
2Pool B
11:30 AM
VanakoolimehedEST
14SAKU 235+ seniors
West Coast All-StarsEST
4Pool C
11:30 AM
ERKMAA KK U18EST
4SPRITE #02U18 BOYS
Lavar BallEST
13Pool B
11:45 AM
SiilikadEST
2SAKU 1U13+U15 GIRLS
labidad (U15)EST
10Pool A
11:45 AM
Saara LiisaEST
9SAKU 235+ seniors
proovEST
6Pool A
11:45 AM
Big ballers teamEST
8BALLZYU15 BOYS
BI6 DOGZEST
5Pool C
11:45 AM
Big BallersEST
7SPRITE #02U18 BOYS
LastKingsEST
9Pool A
11:45 AM
Mardi pojadEST
7TOYOTAU18 BOYS
Lavar BallEST
15Pool B
11:45 AM
SavageEST
4NIKEU18 GIRLS
SegaverelisedEST
2Pool A
11:45 AM
ERKMAA KORVPALLIKOOLEST
15DSVU13 BOYS
Kapa KossEST
2Pool C
11:45 AM
Paide SpordikeskusEST
11SPRITE #01ELITE
KaunasLTU
10Pool D
12:00 PM
labidad (U15)EST
11SAKU 1U13+U15 GIRLS
RSKsPORTKUNDAEST
7Pool A
12:00 PM
Varenie runčiLAT
8SAKU 235+ seniors
Shit HappenEST
5Pool B
12:00 PM
IncotecRUS
5SPRITE #01ELITE
BK MārupeEST
16Pool A
12:00 PM
AmatööridEST
LSPRITE #02U18 BOYS
AnnabelEST
WPool C
12:00 PM
Loro ParqueEST
14TOYOTAU18 BOYS
Bad Boy'sEST
15Pool A
12:00 PM
Erkmaa KKEST
11BALLZYU15 BOYS
BC StarforestEST
9Pool C
12:00 PM
Eesti 3x3 koondisEST
8NIKEU18 GIRLS
SavageEST
4Pool A
12:00 PM
RSKsPORTKUNDA IIEST
2DSVU13 BOYS
KK KukeseenedEST
5Pool A
12:15 PM
JalgpalluridEST
5NIKEU18 GIRLS
Latvija U18EST
7Pool A
12:15 PM
BC STAREST
3SAKU 1U13+U15 GIRLS
SiilikadEST
14Pool A
12:15 PM
Rocki BeerudEST
4SAKU 235+ seniors
West Coast All-StarsEST
8Pool C
12:15 PM
KK NB/Good VibesEST
5SPRITE #01ELITE
Rent My SkillsEST
8Pool C
12:15 PM
3x3 Eesti koondisEST
9SPRITE #02U18 BOYS
ERKMAA KK U18EST
6Pool B
12:15 PM
BCTartu/ÄikesetormEST
14TOYOTAU18 BOYS
Bc Tartu/SemuEST
2Pool C
12:15 PM
3-1EST
10DSVU13 BOYS
BC KalevEST
5Pool B
12:15 PM
RiisiterakesedEST
3BALLZYU15 BOYS
Big BallersEST
8Pool A
12:30 PM
RSKsPORTKUNDAEST
12DSVU13 BOYS
Kapa KossEST
2Pool C
12:30 PM
Iisaku vanuridEST
10SAKU 235+ seniors
Saara LiisaEST
8Pool A
12:30 PM
FA(S)T - VILMAEST
7SPRITE #01ELITE
KaunasLTU
13Pool D
12:30 PM
Bad Boy'sEST
13SPRITE #02U18 BOYS
Big BallersEST
6Pool A
12:30 PM
ERKMAA KK U18EST
9TOYOTAU18 BOYS
Mardi pojadEST
7Pool B
12:30 PM
SavageEST
2NIKEU18 GIRLS
JalgpalluridEST
6Pool A
12:30 PM
RSKsPORTKUNDAEST
6SAKU 1U13+U15 GIRLS
SiilikadEST
4Semi-Finals
12:30 PM
Kitseküla TimokadEST
9BALLZYU15 BOYS
RiisiterakesedEST
6Pool A
12:45 PM
SegaverelisedEST
12NIKEU18 GIRLS
Eesti 3x3 koondisEST
1Pool A
12:45 PM
Deckol EhitusEST
8SAKU 235+ seniors
Varenie runčiLAT
6Pool B
12:45 PM
Viimsi ValgeEST
14DSVU13 BOYS
RSKsPORTKUNDA IIEST
2Pool A
12:45 PM
Bc Tartu/SemuEST
WSPRITE #02U18 BOYS
AmatööridEST
LPool C
12:45 PM
LastKingsEST
4TOYOTAU18 BOYS
Loro ParqueEST
5Pool A
12:45 PM
BC StarforestEST
8BALLZYU15 BOYS
Big ballers teamEST
6Pool C
12:45 PM
labidad (U15)EST
8SAKU 1U13+U15 GIRLS
RSKsPORTKUNDAEST
3Final
12:45 PM
BM18RUS
7SPRITE #01ELITE
LightWeberEST
15Pool B
1:45 PM
JalgpalluridEST
5NIKEU18 GIRLS
SegaverelisedEST
9Pool A
1:45 PM
EstravanEST
9SAKU 1Amateurs
HurricaneSPBRUS
6Pool A
1:45 PM
VanakoolimehedEST
10SAKU 235+ seniors
Rocki BeerudEST
6Pool C
1:45 PM
EstravanEST
10SPRITE #01ELITE
IncotecRUS
19Pool A
1:45 PM
Lavar BallEST
8SPRITE #02U18 BOYS
3x3 Eesti koondisEST
6Pool B
1:45 PM
IisakuEST
9TOYOTAAmateurs
Vahipataljon1EST
17Pool B
1:45 PM
VirulasedEST
5DSVU13 BOYS
3-1EST
8Pool B
1:45 PM
BI6 DOGZEST
6BALLZYU15 BOYS
Erkmaa KKEST
9Pool C
2:00 PM
ERKMAA KORVPALLIKOOLEST
10DSVU13 BOYS
RSKsPORTKUNDAEST
3Pool C
2:00 PM
Latvija U18EST
9NIKEU18 GIRLS
SavageEST
3Pool A
2:00 PM
VaidawoodEST
13SAKU 1Amateurs
Vahipataljon2EST
5Pool C
2:00 PM
Shit HappenEST
5SAKU 235+ seniors
Rocki BeerudEST
10Last 16
2:00 PM
RSKsPORTKUNDAEST
11BALLZYU15 BOYS
Pärnu PoisidEST
4Pool B
2:00 PM
AnnabelEST
10SPRITE #02U18 BOYS
BCTartu/ÄikesetormEST
9Pool C
2:00 PM
KK HITOEST
8TOYOTAAmateurs
Metza OinadEST
5Pool D
2:00 PM
BM18RUS
13SPRITE #01ELITE
Team USLUKR
18Pool B
2:15 PM
BucketsSquadEST
8BALLZYU15 BOYS
RSKsPORTKUNDAEST
7Pool B
2:15 PM
Iisaku vanuridEST
20SAKU 235+ seniors
Rocki BeerudEST
9Quarter-Finals
2:15 PM
Ghetto BasketLAT
10SPRITE #01ELITE
KK NB/Good VibesEST
12Pool C
2:15 PM
ERKMAA KK U18EST
12SPRITE #02U18 BOYS
Bc Tartu/SemuEST
13Last 16
2:15 PM
Forega LogisticsEST
6TOYOTAAmateurs
Vahipataljon1EST
9Pool B
2:15 PM
Latvija U18EST
13NIKEU18 GIRLS
SegaverelisedEST
6Final
2:15 PM
Noise MakersEST
12SAKU 1Amateurs
HurricaneSPBRUS
13Pool A
2:15 PM
BC KalevEST
10DSVU13 BOYS
Kapa KossEST
3Last 16
2:30 PM
Triso Super 2EST
9NIKEWomen
Triso SuperEST
6Pool A
2:30 PM
Varenie runčiLAT
9SAKU 235+ seniors
proovEST
4Quarter-Finals
2:30 PM
VirulasedEST
10DSVU13 BOYS
RSKsPORTKUNDA IIEST
6Quarter-Finals
2:30 PM
Bad Boy'sEST
6SPRITE #02U18 BOYS
Bc Tartu/SemuEST
7Quarter-Finals
2:30 PM
www.liiv-virumaal.eeEST
13TOYOTAAmateurs
Metza OinadEST
16Pool D
2:30 PM
Pärnu PoisidEST
4BALLZYU15 BOYS
BI6 DOGZEST
9Last 16
2:30 PM
Deckol EhitusEST
14SAKU 1Amateurs
Vahipataljon2EST
10Pool C
2:30 PM
Paide SpordikeskusEST
17SPRITE #01ELITE
FA(S)T - VILMAEST
13Pool D
2:45 PM
LatvijaEST
11NIKEWomen
Estonia U18 3x3EST
2Pool A
2:45 PM
EstravanEST
10SAKU 1Amateurs
Noise MakersEST
11Pool A
2:45 PM
Big BallersEST
13BALLZYU15 BOYS
BI6 DOGZEST
6Quarter-Finals
2:45 PM
BK MārupeEST
13SPRITE #01ELITE
KaunasLTU
7Quarter-Finals
2:45 PM
3x3 Eesti koondisEST
16SPRITE #02U18 BOYS
LastKingsEST
4Quarter-Finals
2:45 PM
IisakuEST
7TOYOTAAmateurs
Forega LogisticsEST
9Pool B
2:45 PM
Viimsi ValgeEST
9DSVU13 BOYS
BC KalevEST
10Quarter-Finals
2:45 PM
Deckol EhitusEST
14SAKU 235+ seniors
West Coast All-StarsEST
4Quarter-Finals
3:00 PM
3-1EST
8DSVU13 BOYS
RSKsPORTKUNDAEST
3Quarter-Finals
3:00 PM
VanakoolimehedEST
11SAKU 235+ seniors
Saara LiisaEST
5Quarter-Finals
3:00 PM
Rent My SkillsEST
13SPRITE #01ELITE
LightWeberEST
16Quarter-Finals
3:00 PM
Lavar BallEST
12SPRITE #02U18 BOYS
BCTartu/ÄikesetormEST
5Quarter-Finals
3:00 PM
KK HITOEST
7TOYOTAAmateurs
www.liiv-virumaal.eeEST
8Pool D
3:00 PM
VaidawoodEST
17SAKU 1Amateurs
Deckol EhitusEST
7Pool C
3:00 PM
RSKsPORTKUNDAEST
8BALLZYU15 BOYS
RiisiterakesedEST
5Quarter-Finals
3:00 PM
Estonia U18 3x3EST
5NIKEWomen
Triso SuperEST
16Pool A
3:15 PM
LatvijaEST
6NIKEWomen
Triso Super 2EST
7Pool A
3:15 PM
Deckol EhitusEST
11SAKU 1Amateurs
IisakuEST
13Last 16
3:15 PM
Iisaku vanuridEST
9SAKU 235+ seniors
Varenie runčiLAT
5Semi-Finals
3:15 PM
ERKMAA KORVPALLIKOOLEST
20DSVU13 BOYS
KK KukeseenedEST
4Quarter-Finals
3:15 PM
AnnabelEST
15SPRITE #02U18 BOYS
Loro ParqueEST
6Quarter-Finals
3:15 PM
Forega LogisticsEST
10TOYOTAAmateurs
Vahipataljon2EST
3Last 16
3:15 PM
BucketsSquadEST
5BALLZYU15 BOYS
Erkmaa KKEST
3Quarter-Finals
3:15 PM
Team USLUKR
11SPRITE #01ELITE
KK NB/Good VibesEST
5Quarter-Finals
3:30 PM
Big ballers teamEST
4BALLZYU15 BOYS
Kitseküla TimokadEST
12Quarter-Finals
3:30 PM
Deckol EhitusEST
3SAKU 235+ seniors
VanakoolimehedEST
8Semi-Finals
3:30 PM
Paide SpordikeskusEST
12SPRITE #01ELITE
IncotecRUS
7Quarter-Finals
3:30 PM
Bc Tartu/SemuEST
8SPRITE #02U18 BOYS
3x3 Eesti koondisEST
10Semi-Finals
3:30 PM
Metza OinadEST
10TOYOTAAmateurs
HurricaneSPBRUS
8Last 16
3:30 PM
Triso Super 2EST
16NIKEWomen
Estonia U18 3x3EST
9Pool A
3:30 PM
EstravanEST
10SAKU 1Amateurs
KK HITOEST
15Last 16
3:30 PM
BC KalevEST
6DSVU13 BOYS
VirulasedEST
5Semi-Finals
3:45 PM
Triso SuperEST
8NIKEWomen
LatvijaEST
3Pool A
3:45 PM
Noise MakersEST
11SAKU 1Amateurs
IisakuEST
9Quarter-Finals
3:45 PM
Big BallersEST
6BALLZYU15 BOYS
RSKsPORTKUNDAEST
9Semi-Finals
3:45 PM
BK MārupeEST
11SPRITE #01ELITE
LightWeberEST
9Semi-Finals
3:45 PM
Lavar BallEST
6SPRITE #02U18 BOYS
AnnabelEST
8Semi-Finals
3:45 PM
www.liiv-virumaal.eeEST
13TOYOTAAmateurs
Forega LogisticsEST
8Quarter-Finals
3:45 PM
3-1EST
4DSVU13 BOYS
ERKMAA KORVPALLIKOOLEST
6Semi-Finals
3:45 PM
Varenie runčiLAT
13SAKU 235+ seniors
Deckol EhitusEST
113rd place
4:00 PM
BucketsSquadEST
8BALLZYU15 BOYS
Kitseküla TimokadEST
15Semi-Finals
4:00 PM
Triso SuperEST
5NIKEWomen
LatvijaEST
8Semi-Finals
4:00 PM
VaidawoodEST
12SAKU 1Amateurs
KK HITOEST
14Quarter-Finals
4:00 PM
Iisaku vanuridEST
7SAKU 235+ seniors
VanakoolimehedEST
9Final
4:00 PM
Team USLUKR
10SPRITE #01ELITE
Paide SpordikeskusEST
16Semi-Finals
4:00 PM
Bc Tartu/SemuEST
10SPRITE #02U18 BOYS
Lavar BallEST
93rd place
4:00 PM
Vahipataljon1EST
10TOYOTAAmateurs
Metza OinadEST
9Quarter-Finals
4:00 PM
VirulasedEST
13DSVU13 BOYS
3-1EST
103rd place
4:15 PM
Big BallersEST
17BALLZYU15 BOYS
BucketsSquadEST
73rd place
4:15 PM
Triso Super 2EST
6NIKEWomen
LatvijaEST
10Final
4:15 PM
Noise MakersEST
13SAKU 1Amateurs
www.liiv-virumaal.eeEST
18Semi-Finals
4:15 PM
LightWeberEST
13SPRITE #01ELITE
Team USLUKR
173rd place
4:15 PM
BC KalevEST
5DSVU13 BOYS
ERKMAA KORVPALLIKOOLEST
10Final
4:15 PM
KK HITOEST
12TOYOTAAmateurs
Vahipataljon1EST
13Semi-Finals
4:15 PM
3x3 Eesti koondisEST
5SPRITE #02U18 BOYS
AnnabelEST
2Final
4:30 PM
RSKsPORTKUNDAEST
6BALLZYU15 BOYS
Kitseküla TimokadEST
19Final
4:30 PM
Noise MakersEST
8SAKU 1Amateurs
KK HITOEST
143rd place
4:30 PM
BK MārupeEST
10SPRITE #01ELITE
Paide SpordikeskusEST
20Final
4:30 PM
www.liiv-virumaal.eeEST
16TOYOTAAmateurs
Vahipataljon1EST
7Final

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.

Learn more