3X3 Masters Finals

Antwerpen, Belgium

Sunday, July 29, 2018

Schedule

Jul 29, 2018
9:30 AM
LIPTONBEL
10Court #01U15
THE UNDERDOGSBEL
3Pool A
9:30 AM
AALSTARSBEL
9Court #04U15
ONE HEARTBEATBEL
13Pool D
9:30 AM
CONCRETE LIONS PRIDENED
4Court #05U13
PLUTOBEL
6Pool A
9:30 AM
GAME SHAKERSBEL
15Court #06U13
GIRL SKWADBEL
1Pool B
9:30 AM
JELLYFAM 2.0BEL
8Court #03U15
LEBRONTOBEL
10Pool C
9:30 AM
UNLIMITED FIRE HOOPSBEL
7Court #02U15
JELLYFAMBEL
5Pool B
9:45 AM
ADMG TEAMBEL
5Court #02U15
THE UNDERDOGSBEL
9Pool A
9:45 AM
BALL IS LIFEBEL
14Court #05U13
PLUTOBEL
6Pool A
9:45 AM
WE LOVE THIS GAMEBEL
6Court #06U13
GIRL SKWADBEL
3Pool B
9:45 AM
YOUNGBULLSBEL
5Court #01U15
DE COOLE JONGENSBEL
4Pool E
9:45 AM
WHITE LEMONBEL
10Court #04U15
LEBRONTOBEL
11Pool C
9:45 AM
SEABALLERSBEL
8Court #03U15
JELLYFAMBEL
7Pool B
10:00 AM
LIPTONBEL
4Court #03U15
ADMG TEAMBEL
6Pool A
10:00 AM
UNLIMITED FIRE HOOPSBEL
3Court #04U15
SEABALLERSBEL
8Pool B
10:00 AM
UTE FAMBEL
12Court #01U15
ONE HEARTBEATBEL
11Pool D
10:00 AM
GAME SHAKERSBEL
8Court #06U13
WE LOVE THIS GAMEBEL
3Pool B
10:00 AM
THE A TEAMBEL
10Court #02U15
DE COOLE JONGENSBEL
3Pool E
10:00 AM
CONCRETE LIONS PRIDENED
7Court #05U13
BALL IS LIFEBEL
9Pool A
10:15 AM
JELLYFAM 2.0BEL
8Court #01U15
WHITE LEMONBEL
10Pool C
10:15 AM
YOUNGBULLSBEL
6Court #03U15
THE A TEAMBEL
7Pool E
10:15 AM
AALSTARSBEL
7Court #02U15
UTE FAMBEL
12Pool D
10:30 AM
UNLIMITED FIRE HOOPSBEL
3Court #02U15
WHITE LEMONBEL
7Last 16
10:30 AM
CONCRETE LIONS PRIDENED
LCourt #05U13
WE LOVE THIS GAMEBEL
WQuarter-Finals
10:30 AM
PLUTOBEL
17Court #06U13
GIRL SKWADBEL
8Quarter-Finals
10:30 AM
ONE HEARTBEATBEL
9Court #01U15
YOUNGBULLSBEL
11Last 16
10:45 AMNBA 2K SHOOTING CONTEST
10:45 AMNBA 2K SHOOTING CONTEST
10:45 AMNBA 2K SHOOTING CONTEST
10:45 AMNBA 2K SHOOTING CONTEST
10:45 AMNBA 2K SHOOTING CONTEST
10:45 AMNBA 2K SHOOTING CONTEST
11:15 AM
BALL IS LIFEBEL
12Court #05U13
WE LOVE THIS GAMEBEL
5Semi-Finals
11:15 AM
WHITE LEMONBEL
8Court #04U15
SEABALLERSBEL
7Quarter-Finals
11:15 AM
THE UNDERDOGSBEL
5Court #03U15
LEBRONTOBEL
6Quarter-Finals
11:15 AM
THE A TEAMBEL
3Court #02U15
UTE FAMBEL
9Quarter-Finals
11:15 AM
LIPTONBEL
9Court #01U15
YOUNGBULLSBEL
11Quarter-Finals
11:15 AM
PLUTOBEL
9Court #06U13
GAME SHAKERSBEL
10Semi-Finals
11:30 AM
BALL IS LIFEBEL
12Court #01U13
GAME SHAKERSBEL
6Final
11:30 AM
LEBRONTOBEL
6Court #03U15
WHITE LEMONBEL
7Semi-Finals
11:30 AM
YOUNGBULLSBEL
7Court #02U15
UTE FAMBEL
6Semi-Finals
11:45 AM
YOUNGBULLSBEL
11Court #01U15
WHITE LEMONBEL
9Final
12:00 PM
CONCRETELIONBALLERNED
7Court #05U18 Girls
TEAM SKY HIGHBEL
6Pool A
12:00 PM
OPEN RUN STREETCATSNED
9Court #06U18 Girls
THE BALLERSBEL
3Pool B
12:00 PM
DE SCHEPPERSBEL
7Court #04U18 Boys
THE PLAYAZZBEL
9Pool E
12:00 PM
OPTIMUS DIMEBEL
11Court #03U18 Boys
HOME TEAMBEL
9Pool D
12:00 PM
CONCRETELIONORIGINALNED
9Court #01U18 Boys
HOME TEAM HOOPSBEL
7Pool A
12:00 PM
TEAM BELGIUMBEL
12Court #02U18 Boys
BUCKET TEAMBEL
9Pool B
12:15 PM
MELO FELLOWSBEL
5Court #04U18 Boys
GIANTSNATIONBEL
15Pool E
12:15 PM
THE SPLASH SISTERSBEL
3Court #06U18 Girls
CLEMBEL
4Pool D
12:15 PM
AS IN THE PASTBEL
9Court #02U18 Boys
HOME TEAM HOOPSBEL
8Pool A
12:15 PM
Team Belgium U18BEL
13Court #05U18 Girls
MAMA MERELBEL
1Pool C
12:15 PM
BASKET KOKSIJDEBEL
5Court #03U18 Boys
WHO'S NEXT?BEL
15Pool D
12:15 PM
A-TOWN BALLERSBEL
16Court #01U18 Boys
VLAEMSCHE MEME BONDBEL
7Pool C
12:30 PM
LES MONTOISESBEL
7Court #06U18 Girls
THE BALLERSBEL
2Pool B
12:30 PM
CRF SQUADBEL
5Court #05U18 Girls
TEAM SKY HIGHBEL
11Pool A
12:30 PM
LAFAMILLIABEL
10Court #02U18 Boys
VLAEMSCHE MEME BONDBEL
4Pool C
12:30 PM
TEAM BUCKETBEL
6Court #01U18 Boys
BUCKET TEAMBEL
11Pool B
12:30 PM
HOME TEAMBEL
8Court #03U18 Boys
WHO'S NEXT?BEL
10Pool D
12:30 PM
THE PLAYAZZBEL
7Court #04U18 Boys
GIANTSNATIONBEL
8Pool E
12:45 PM
DE WITTENBEL
3Court #06U18 Girls
CLEMBEL
1Pool D
12:45 PM
DE SCHEPPERSBEL
8Court #04U18 Boys
MELO FELLOWSBEL
6Pool E
12:45 PM
2CUTE2BE CHEERLEADERBEL
7Court #05U18 Girls
MAMA MERELBEL
6Pool C
12:45 PM
TEAM BELGIUMBEL
17Court #02U18 Boys
TEAM BUCKETBEL
4Pool B
12:45 PM
CONCRETELIONORIGINALNED
11Court #01U18 Boys
AS IN THE PASTBEL
8Pool A
12:45 PM
OPTIMUS DIMEBEL
7Court #03U18 Boys
BASKET KOKSIJDEBEL
9Pool D
1:00 PM
CONCRETELIONBALLERNED
7Court #05U18 Girls
CRF SQUADBEL
2Pool A
1:00 PM
WHO'S NEXT?BEL
14Court #04U18 Boys
OPTIMUS DIMEBEL
7Pool D
1:00 PM
BASKET KOKSIJDEBEL
9Court #02U18 Boys
HOME TEAMBEL
6Pool D
1:00 PM
A-TOWN BALLERSBEL
14Court #01U18 Boys
LAFAMILLIABEL
4Pool C
1:00 PM
OPEN RUN STREETCATSNED
6Court #06U18 Girls
LES MONTOISESBEL
1Pool B
1:00 PM
MELO FELLOWSBEL
6Court #03U18 Boys
THE PLAYAZZBEL
12Pool E
1:15 PM
THE SPLASH SISTERSBEL
6Court #06U18 Girls
DE WITTENBEL
3Pool D
1:15 PM
Team Belgium U18BEL
10Court #05U18 Girls
2CUTE2BE CHEERLEADERBEL
4Pool C
1:15 PM
GIANTSNATIONBEL
7Court #04U18 Boys
DE SCHEPPERSBEL
9Pool E
1:30 PM
THE SPLASH SISTERSBEL
6Court #06U18 Girls
LES MONTOISESBEL
1Quarter-Finals
1:30 PM
CONCRETELIONBALLERNED
2Court #05U18 Girls
2CUTE2BE CHEERLEADERBEL
4Quarter-Finals
1:30 PM
WHO'S NEXT?BEL
11Court #04U18 Boys
VLAEMSCHE MEME BONDBEL
4Last 16
1:30 PM
BUCKET TEAMBEL
9Court #02U18 Boys
LAFAMILLIABEL
10Last 16
1:30 PM
CONCRETELIONORIGINALNED
10Court #01U18 Boys
HOME TEAMBEL
9Last 16
1:30 PM
GIANTSNATIONBEL
WCourt #03U18 Boys
TEAM BUCKETBEL
0Last 16
1:45 PM
THE PLAYAZZBEL
9Court #01U18 Boys
HOME TEAM HOOPSBEL
3Last 16
1:45 PM
Team Belgium U18BEL
7Court #06U18 Girls
TEAM SKY HIGHBEL
4Quarter-Finals
1:45 PM
OPEN RUN STREETCATSNED
4Court #05U18 Girls
DE WITTENBEL
3Quarter-Finals
1:45 PM
A-TOWN BALLERSBEL
12Court #02U18 Boys
OPTIMUS DIMEBEL
11Last 16
1:45 PM
TEAM BELGIUMBEL
7Court #04U18 Boys
DE SCHEPPERSBEL
5Last 16
1:45 PM
AS IN THE PASTBEL
11Court #03U18 Boys
BASKET KOKSIJDEBEL
6Last 16
2:00 PM
AS IN THE PASTBEL
7Court #04U18 Boys
TEAM BELGIUMBEL
12Quarter-Finals
2:00 PM
OPEN RUN STREETCATSNED
3Court #06U18 Girls
Team Belgium U18BEL
6Semi-Finals
2:00 PM
2CUTE2BE CHEERLEADERBEL
4Court #05U18 Girls
THE SPLASH SISTERSBEL
5Semi-Finals
2:00 PM
THE PLAYAZZBEL
12Court #03U18 Boys
A-TOWN BALLERSBEL
10Quarter-Finals
2:00 PM
CONCRETELIONORIGINALNED
13Court #01U18 Boys
LAFAMILLIABEL
8Quarter-Finals
2:00 PM
GIANTSNATIONBEL
7Court #02U18 Boys
WHO'S NEXT?BEL
9Quarter-Finals
2:15 PM
CONCRETELIONORIGINALNED
8Court #01U18 Boys
WHO'S NEXT?BEL
10Semi-Finals
2:15 PM
THE PLAYAZZBEL
8Court #02U18 Boys
TEAM BELGIUMBEL
12Semi-Finals
2:30 PM
THE SPLASH SISTERSBEL
0Court #02U18 Girls
Team Belgium U18BEL
17Final
2:30 PM
WHO'S NEXT?BEL
9Court #01U18 Boys
TEAM BELGIUMBEL
11Final
2:45 PMNBA 2K SHOOTING CONTEST
2:45 PMNBA 2K SHOOTING CONTEST
2:45 PMNBA 2K SHOOTING CONTEST
2:45 PMNBA 2K SHOOTING CONTEST
2:45 PMNBA 2K SHOOTING CONTEST
2:45 PMNBA 2K SHOOTING CONTEST
3:15 PM
DONKEY BALLERSBEL
4Court #0618+ Recreational Men
NINE TRIPLE ZEROBEL
7Pool F
3:15 PM
PEAK OPEN RUN POEZENNED
7Court #0118+ Women
TEAM OTTIGNIESBEL
2Pool A
3:15 PM
UBREAKABLEBEL
14Court #0218+ Women
DE HAACHTSE LADIESBEL
1Pool B
3:15 PM
SNOEVERSNED
4Court #0418+ Women
FEARLESS GIRLBEL
9Pool D
3:15 PM
WOLFPACKBEL
10Court #0518+ Women
FEMKE EN HARE PISANGBEL
2Pool E
3:15 PM
NEDERLAND ORANJENED
7Court #0318+ Women
TEAM BECBEL
5Pool C
3:30 PM
CONCRETE LIONS RUNNED
18Court #0418+ Recreational Men
SINT-ANNA BRICKSBEL
4Pool D
3:30 PM
BRODIESSBEL
14Court #0618+ Recreational Men
NINE TRIPLE ZEROBEL
10Pool F
3:30 PM
LTN CONNECTIONBEL
7Court #0518+ Recreational Men
DOENDERLANDBEL
10Pool E
3:30 PM
ROTTERDAMNED
13Court #0118+ Recreational Men
TEAM KBDBEL
8Pool A
3:30 PM
NL U18NED
11Court #0318+ Recreational Men
GLADIATORSBEL
7Pool C
3:30 PM
ORANJE U18NED
10Court #0218+ Recreational Men
Bim Bam BoomBEL
4Pool B
3:45 PM
YÖKORIS FINSTARSFIN
13Court #0518+ Women
FEMKE EN HARE PISANGBEL
3Pool E
3:45 PM
BLUE PENGUINSBEL
6Court #0218+ Women
DE HAACHTSE LADIESBEL
8Pool B
3:45 PM
The SpartansBEL
8Court #0318+ Women
TEAM BECBEL
6Pool C
3:45 PM
SPRAAKGEBREKBEL
5Court #0418+ Women
FEARLESS GIRLBEL
8Pool D
3:45 PM
PARTYSQUADBEL
12Court #0118+ Women
TEAM OTTIGNIESBEL
9Pool A
3:45 PM
DONKEY BALLERSBEL
8Court #0618+ Recreational Men
BRODIESSBEL
12Pool F
4:00 PM
TEAM RANSARTBEL
4Court #0318+ Recreational Men
GLADIATORSBEL
5Pool C
4:00 PM
WOLFPACKBEL
7Court #0618+ Women
YÖKORIS FINSTARSFIN
10Pool E
4:00 PM
BIG BALLERSBEL
18Court #0518+ Recreational Men
DOENDERLANDBEL
11Pool E
4:00 PM
BLACK & WHITE MAMBABEL
11Court #0418+ Recreational Men
SINT-ANNA BRICKSBEL
6Pool D
4:00 PM
UNITEDBEL
6Court #0218+ Recreational Men
Bim Bam BoomBEL
10Pool B
4:00 PM
SUPERHOTFIREBEL
5Court #0118+ Recreational Men
TEAM KBDBEL
17Pool A
4:15 PM
CONCRETE LIONS RUNNED
10Court #0618+ Recreational Men
BLACK & WHITE MAMBABEL
4Pool D
4:15 PM
PEAK OPEN RUN POEZENNED
14Court #0118+ Women
PARTYSQUADBEL
3Pool A
4:15 PM
UBREAKABLEBEL
6Court #0218+ Women
BLUE PENGUINSBEL
5Pool B
4:15 PM
NEDERLAND ORANJENED
11Court #0318+ Women
The SpartansBEL
2Pool C
4:15 PM
LTN CONNECTIONBEL
5Court #0518+ Recreational Men
BIG BALLERSBEL
11Pool E
4:15 PM
SNOEVERSNED
8Court #0418+ Women
SPRAAKGEBREKBEL
7Pool D
4:30 PM
NL U18NED
9Court #0418+ Recreational Men
TEAM RANSARTBEL
7Pool C
4:30 PM
ROTTERDAMNED
12Court #0318+ Recreational Men
SUPERHOTFIREBEL
7Pool A
4:30 PM
DE HAACHTSE LADIESBEL
3Court #0218+ Women
WOLFPACKBEL
12Last 16
4:30 PM
The SpartansBEL
6Court #0118+ Women
SNOEVERSNED
5Last 16
4:30 PM
ORANJE U18NED
11Court #0518+ Recreational Men
UNITEDBEL
1Pool B
4:45 PM
BIG BALLERSBEL
6Court #0518+ Recreational Men
NINE TRIPLE ZEROBEL
5Last 16
4:45 PM
BALLISTIKFRA
WCourt #0318+ Men Elite
BALLINBEL
0(f)Pool D
4:45 PM
TEAM KBDBEL
10Court #0618+ Recreational Men
BLACK & WHITE MAMBABEL
12Last 16
4:45 PM
EL PALO PEAK TEAMESP
19Court #0118+ Men Elite
TOMAHAWKBEL
17Pool C
4:45 PM
Bim Bam BoomBEL
9Court #0418+ Recreational Men
GLADIATORSBEL
7Last 16
4:45 PM
THAT'S WASSUPBEL
7Court #0218+ Men Elite
TEAM MORICHARBEL
16Pool C
5:00 PM
THE HAGUENED
22Court #0118+ Men Elite
LETSGETITBEL
13Pool A
5:00 PM
SQUAD STREETBALLGER
14Court #0318+ Men Elite
MUST DEFEND RIGHTBEL
15Pool D
5:00 PM
ROTTERDAMNED
14Court #0518+ Recreational Men
Bim Bam BoomBEL
17Quarter-Finals
5:00 PM
BRODIESSBEL
9Court #0618+ Recreational Men
DOENDERLANDBEL
14Last 16
5:00 PM
ZAGREB SELECTCRO
WCourt #0218+ Men Elite
POTT LIFEGER
0(f)Pool B
5:00 PM
PEAK OPEN RUN POEZENNED
8Court #0418+ Women
The SpartansBEL
6Quarter-Finals
5:15 PM
BIG BALLERSBEL
11Court #0618+ Recreational Men
CONCRETE LIONS RUNNED
13Quarter-Finals
5:15 PM
TOMAHAWKBEL
19Court #0118+ Men Elite
TEAM MORICHARBEL
13Pool C
5:15 PM
YÖKORIS FINSTARSFIN
7Court #0418+ Women
FEARLESS GIRLBEL
4Quarter-Finals
5:15 PM
DOENDERLANDBEL
9Court #0518+ Recreational Men
NL U18NED
15Quarter-Finals
5:15 PM
BALLINBEL
0(f)Court #0318+ Men Elite
MUST DEFEND RIGHTBEL
WPool D
5:15 PM
EL PALO PEAK TEAMESP
18Court #0218+ Men Elite
THAT'S WASSUPBEL
13Pool C
5:30 PM
BLACK & WHITE MAMBABEL
5Court #0618+ Recreational Men
ORANJE U18NED
7Quarter-Finals
5:30 PM
WOLFPACKBEL
12Court #0518+ Women
UBREAKABLEBEL
10Quarter-Finals
5:30 PM
BALLISTIKFRA
12Court #0318+ Men Elite
SQUAD STREETBALLGER
8Pool D
5:30 PM
TEAM NL BLACKNED
10Court #0118+ Men Elite
LETSGETITBEL
8Pool A
5:30 PM
ANTWERPBEL
WCourt #0218+ Men Elite
POTT LIFEGER
0(f)Pool B
5:30 PM
PARTYSQUADBEL
11Court #0418+ Women
NEDERLAND ORANJENED
13Quarter-Finals
5:45 PM
TEAM MORICHARBEL
9Court #0218+ Men Elite
EL PALO PEAK TEAMESP
17Pool C
5:45 PM
SQUAD STREETBALLGER
WCourt #0318+ Men Elite
BALLINBEL
0(f)Pool D
5:45 PM
Bim Bam BoomBEL
12Court #0418+ Recreational Men
CONCRETE LIONS RUNNED
18Semi-Finals
5:45 PM
NL U18NED
13Court #0518+ Recreational Men
ORANJE U18NED
10Semi-Finals
5:45 PM
THAT'S WASSUPBEL
12Court #0118+ Men Elite
TOMAHAWKBEL
21Pool C
6:00 PM
ZAGREB SELECTCRO
10Court #0218+ Men Elite
ANTWERPBEL
13Pool B
6:00 PM
MUST DEFEND RIGHTBEL
8Court #0318+ Men Elite
BALLISTIKFRA
20Pool D
6:00 PM
PEAK OPEN RUN POEZENNED
14Court #0418+ Women
YÖKORIS FINSTARSFIN
12Semi-Finals
6:00 PM
NEDERLAND ORANJENED
13Court #0518+ Women
WOLFPACKBEL
18Semi-Finals
6:00 PM
THE HAGUENED
21Court #0118+ Men Elite
TEAM NL BLACKNED
10Pool A
6:15 PM
TEAM NL BLACKNED
19Court #0218+ Men Elite
SQUAD STREETBALLGER
7Last 16
6:15 PM
TOMAHAWKBEL
WCourt #0418+ Men Elite
POTT LIFEGER
0Last 16
6:15 PM
ZAGREB SELECTCRO
17Court #0318+ Men Elite
TEAM MORICHARBEL
7Last 16
6:15 PM
MUST DEFEND RIGHTBEL
8Court #0118+ Men Elite
LETSGETITBEL
10Last 16
6:30 PMSPALDING DUNK CONTEST
7:00 PM
CONCRETE LIONS RUNNED
14Court #0118+ Recreational Men
NL U18NED
11Final
7:00 PM
THE HAGUENED
17Court #0218+ Men Elite
LETSGETITBEL
6Quarter-Finals
7:00 PM
TEAM NL BLACKNED
13Court #0318+ Men Elite
BALLISTIKFRA
12Quarter-Finals
7:00 PM
ZAGREB SELECTCRO
13Court #0418+ Men Elite
EL PALO PEAK TEAMESP
10Quarter-Finals
7:00 PM
TOMAHAWKBEL
16Court #0518+ Men Elite
ANTWERPBEL
17Quarter-Finals
7:15 PM
ZAGREB SELECTCRO
11Court #0318+ Men Elite
ANTWERPBEL
15Semi-Finals
7:15 PM
PEAK OPEN RUN POEZENNED
13Court #0118+ Women
WOLFPACKBEL
10Final
7:15 PM
THE HAGUENED
21Court #0218+ Men Elite
TEAM NL BLACKNED
10Semi-Finals
7:30 PM
THE HAGUENED
13Court #0118+ Men Elite
ANTWERPBEL
14Final

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.

Learn more